Fenski Auto-Ekspert Roman Fenski

Profesjonalna geometria zawieszenia i diagnostyka pojazdu

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Żołnierzy Niezłomnych 4, 84-242 Luzino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 767 626
Adres korespondencyjny
ul. Żołnierzy Niezłomnych 4, 84-242 Luzino pomorskie

Informacje

Opis działalności
Fenski Auto-Ekspert to profesjonalna stacja kontroli pojazdów. Działamy w Luzinie, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Roman Fenski. Stacja kontroli pojazdów - badania techniczne rejestracyjne pojazdów do 3,5t /przyczepy, ciągniki rolnicze, motocykle, pojazdy zasilane LPG TAXI i „L”, pierwsze badanie w kraju, pojazdy pokolizyjne i powypadkowe/ Geometria 3D - pomiar i regulacja zbieżności kół,geometrii zawieszenia.
Produkty i usługi
Do naszych obowiązków należy przede wszystkim prowadzenie stacji kontroli pojazdów. Podejmujemy się wszelkich badań technicznych i rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony.

Obsługujemy pojazdy, takie jak:
- ciągniki rolnicze,
- przyczepy,
- motocykle,
- pojazdy zasilane LPG,
- pojazdy sprowadzone.

Zajmujemy się również wykonaniem pierwszych badań w kraju oraz badaniem samochodów pokolizyjnych i powypadkowych. Specjalizujemy się także w geometrii. Oferujemy profesjonalne usługi z użyciem najnowszych urządzeń 3D, w tym pomiar i regulację zbieżności kół, reset czujnika kąta skrętu koła kierownicy oraz pełną geometrię zawieszenia pojazdu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kompleksową diagnostykę pojazdu i jego wszystkich elementów elektronicznych, takich jak: silnik, ABS, airbag, automatyczna skrzynia biegów, klimatyzacja czy DPF. Zapewniamy również rzeczoznawstwo. Wykonujemy kosztorysy uszkodzeń pojazdów powypadkowych, wyceniamy wartość rynkową oraz kalkulujemy i wyceniamy dla towarzystw ubezpieczeniowych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń