Stylowe Ogrody

Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Ogrodnictwo
ul. Różana 15, 84-242 Luzino pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
696 291 017
Stylowe Ogrody

Informacje

Opis działalności
Stylowe Ogrody to miejsce, gdzie mogą Państwo stworzyć swój wymarzony ogród. Jako specjaliści zajmiemy się zaprojektowaniem Państwa ogrodu oraz realizacją tego projektu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Dąbrówce w województwie pomorskim. Swoje usługi świadczymy już od 2008 roku.
Produkty i usługi
Każdy chciałby mieć wokół swojego domu przepiękny ogród. Jednak jego stworzenie i pielęgnacja zajmują mnóstwo czasu. Z pomocą przychodzi nasza firma Stylowe Ogrody. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem ogrodów. Każdy projekt tworzony jest indywidualnie. Naszym specjalistom nie brakuje pomysłów na tworzenie coraz to nowszych aranżacji.

Oprócz samego stworzenia ogrodu zajmujemy się także jego pielęgnacją. W ramach oferty proponujemy Państwu koszenie trawników, okrywanie roślin na zimę, czy sprzątanie i zagrabianie liści. Na Państwa prośbę regularnie będziemy przyjeżdżać, aby przycinać krzewy i żywopłoty.

Co więcej, korzystając z naszych usług, mają Państwo możliwość utworzenia w swoim ogrodzie między innymi:

- oczek wodnych i skalniaków,
- altanek i pergoli,
- systemów nawadniania,
- chodników z kostki brukowej,
- tarasów,
- ścieżek z kamienia ozdobnego,
- miejsc na kominki, fontanny lub grille ogrodowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia siedziby naszej firmy osobiście w Dąbrówce.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Asia
Naprawdę polecam. Super firma, fachowa, szybka realizacja, bardzo mili Panowie. Szefowa równie miła i przede wszystkim widać, że robi to z pasji. Dziękuję