Orłowski Ireneusz Gabinet Weterynaryjny Na Słonecznej

Kompleksowe usługi weterynaryjne.

Lecznice weterynaryjne
ul. Słoneczna 5, 84-242 Luzino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Orłowski Ireneusz Gabinet Weterynaryjny Na Słonecznej

Informacje

Opis działalności
Gabinet weterynaryjny Na Słonecznej mieści się w Luzinie, na terenie powiatu wejherowskiego. Specjalizujemy się w usługach weterynaryjnych.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas lecznica weterynaryjna to przede wszystkim kompleksowa pomoc zarówna dla zwierząt domowych, jak i zwierząt wiejskich. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zwierzę otrzymało jak najbardziej trafną i skuteczną opiekę.

Funkcjonujemy aktywnie już od ponad dwudziestu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- profilaktyka i leczenie chorób zwierząt,
- kastracja i sterylizacja psów i kotów,
- kastracja zwierząt gospodarskich,
- pomoc porodowa,
- USG.

Dodatkowo zajmujemy się również badaniem klaczy na źrebność metodą ultrasonografii, a także usuwamy kamień nazębny metodą ultradźwięków. Podejmujemy się również profesjonalnych i szczegółowych badań zwierząt rzeźnych i ich mięsa.

Naturalnie zajmujemy się także wystawianiem urzędowych świadectw zdrowia dla zwierząt gospodarskich. Jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi również po godzinach pracach, jednak tylko jeśli przypadek okaże się nagły.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni weterynarze, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet przypadkiem.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń