Eko Logistik. Usługi Komunalno - Transportowe

Profesjonalne usługi komunalne – wywóz odpadów w dobrej cenie.

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Wilczka 14, 84-242 Luzino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 678 23 39
Adres korespondencyjny
ul. Wilczka 14, 84-242 Luzino pomorskie

Informacje

Opis działalności
Eko Logistik to firma zlokalizowana na w Luzinie, na terenie powiatu wejherowskiego. Zajmujemy się wywozem odpadów oraz usługami komunalnymi. Osobą decyzyjną w firmie jest Dariusz Gruba.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim kompleksowa oferta w zakresie usuwania odpadów, śmieci oraz nieczystości niebezpiecznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie, a także zaufanie wielu zadowolonych klientów. Dodając do tego nasz nieustanny rozwój, jesteśmy w stanie zapewnić o najwyższej jakości wszystkich naszych usług.

Nasza oferta to między innymi:

- wywóz gruzu
- wywóz śmieci
- wywóz odpadów stałych
- odbiór nieczystości niebezpiecznych

Poza samym usuwaniem odpadów możemy również polecić nasze pojemniki i kontenery na wynajem. Posiadamy kilka rodzajów takich pojemników. Oferujemy kontenery otwarte metalowe, kontenery zamknięte, a także kontenery metalowe na kółkach, a także pojemniki plastikowe na kółkach. Przy tych ostatnich oferujemy także możliwość kupna. Dostępne są w pojemnościach 120 L i 240 L.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy nie pozostawiają nawet śladu po sobie, a co dopiero po zbieranych odpadach. Nie boimy się niczego i wykonujemy nawet najtrudniejsze zadania.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kościerzyna, Puck, Bytów, Słupsk, Lębork, Wejherowo
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń