Spiga Sławomir Krefft

Licencjonowane przewozy pasażerskie Polska, Niemcy, Holandia, Belgia

ul. Wzgórze 5, 84-208 Rębiska pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela 08:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
601 701 205
639216756
biuro@spiga.pl
586778057
Adres korespondencyjny
ul. Wzgórze 5, 84-208 Rębiska pomorskie

Informacje

O nas
Nasza firma istnieje już na rynku od 1993 roku. Atutem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie oparte na bezpieczeństwie, punktualności i komforcie. Specjalizujemy się w regularnych przewozach osób oraz paczek na terenie Europy a w szczególności POLSKI, NIEMIEC, HOLANDII i BELGII. Obsługujemy zarówno przewozy grupowe, jak i indywidualne. Dla instytucji, firm, szkół oraz rodzin w tym wyjazdy:

• do pracy,
• na szkolenia, zjazdy, konferencje,
• integracyjne,
• na imprezy okolicznościowe,
• wycieczki.


Do dyspozycji naszych klientów oddajemy mikrobusy przystosowane do przewozu 9 osób wraz z kierowcą jak i autokar na 56+1 miejsc.

Realizujemy przewozy z województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego i zawozimy pod wskazany przez klienta adres za granicą. Państwa bezpieczeństwoi komfort są dla nas priorytetem, dlatego też nasza kadra kierowców to wysoce kulturalny i wyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem. W trasie wspomaga nas nawigacja satelitarna, a pasażerowiesą ubezpieczeni na czas podróży. Nasze mikrobusy to regularnie serwisowane pojazdy marek Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter.

Każdy z nich wyposażony jest w:
- przyciemniane szyby,
- klimatyzacje,
- sprzęt multimedialny,
- oświetlenie,
- regulowane fotele,
- cafe bar.
Opis działalności
Przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii. Busy Polska, Niemcy, Holandia, Belgia. Busy Niemcy Holandia Belgia; wyjazdy z Polski we wtorki i piątki; wyjazdy z Niemiec, Holandii, Belgii w środy i soboty.
Produkty i usługi
Obsługujemy zarówno przewozy grupowe, jak i indywidualne. Dla instytucji, firm, szkół oraz rodzin w tym wyjazdy: do pracy, na szkolenia, zjazdy, konferencje, integracyjne, na imprezy okolicznościowe, wycieczki, transfery na lotniska.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy mikrobusy przystosowane do przewozu 9 osób wraz z kierowcą jak i autokar na 56 miejsc.
Realizujemy przewozy pod wskazany przez klienta adres.

Bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem, dlatego też nasza kadra kierowców to wysoce kulturalny i wyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem.

Obsługujemy województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie.


Nasze trasy

Nasze mikrobusy jeżdżą 2 razy w tygodniu: z Polski - wtorek, piątek, natomiast z Belgii i Holandii - środa i sobota. Po szczegółowe rozkłady jazdy zapraszamy do biura.

W Polsce kursujemy na terenie woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego.

Wyjazdy z Polski: Wtorek, Piątek
Wyjazdy z Niemiec, Belgii, Holandii: Środa, Sobota

Dopuszczalny bagaż to 1 torba podróżna o wadze do 25kg i torba podręczna do 5kg.

Za dodatkowy bagaż nie pobieramy opłaty, jeśli natomiast jest to bagaż nietypowy jak np. rower czy TV, pobierana jest opłata po wcześniejszym kontakcie i zgłoszeniu do Biura Spiga.

Bilet OPEN można wykorzystać w ciągu trzech miesięcy. W razie nie wykorzystania biletu powrotnego w czasie wyżej wymienionym, bilet traci ważność.

Biuro Spiga ubezpiecza swoich klientów od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas podróży.


Możliwość przewozu zwierzaka oraz uiszczenie opłaty (wcześniej kontakt).
Marki i specjalizacje
Busy do Holandii, busy do Belgii, Busy do Niemiec, busy Holandia, busy Belgia, busy Niemcy, przewóz osób do Niemiec, przewóz osób do Holandii, przewóz osób do Belgii, przewozy do Holandii, przewozy do Belgii, przewozy do Niemiec, bus Holandia, bus Belgia, bus Niemcy, busy Holandia, busy Belgia, busy Niemcy, międzynarodowe bilety autokarowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
Wiktor
2016-10-18 09:24:25
Firma Godna Polecenia. Profesjonalna i miła obsługa. Kierowcy są super, jazda szybko, wygodnie i bezpiecznie. Na prawdę warto korzystać z przewozów firmy SPIGA.!!!
S
stanislaw
2016-06-22 12:45:03
Niestety nie mogę być obojętny wobec tej firmy, jako przewoźnik są idealni, dlatego Polecam tego przewoźnika są Godni POLECENIA. Korzystajcie pracownicy i szefostwo są wspaniali i wyrozumiali.
K
2
kaśka 25
2015-11-02 10:03:20
Gorąco polecam korzystanie z usług firmy SPIGA!!!!! Podróż do Holandii minęła bardzo szybko i bezpiecznie. Zawodowi i bardzo uprzejmi kierowcy dowieźli mnie pod wskazany adres. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy i na pewno będę korzystać z nich w przyszłości.

Słowa kluczowe

bus,