Tap-Dyw Pranie Tapicerek,Dywanów i Wykładzin Grzegorz Rydziński

Profesjonalne usługi pralnicze

Pralnie i farbiarnie
ul. Fenikowskiego 16c/29, 84-240 Reda pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tap-Dyw Pranie Tapicerek,Dywanów i Wykładzin Grzegorz Rydziński

Informacje

Opis działalności
Tap-Dyw Pranie Tapicerek,Dywanów i Wykładzin to firma działająca od 2019 roku, choć mamy o wiele doświadczenie w naszej branży. osoba decyzyjną jest Grzegorz Rydziński. Nasza siedziba znajduje się w Redzie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też robimy wszystko, aby spełnić jego oczekiwania i zaspokoić potrzeby względem świadczonych przez nas usług. Dywany i wykładziny, czy też tapicerki w naszych samochodach, mówią wiele o nas, dlatego warto jest dbać o to, aby nie tylko pięknie wyglądały, ale także by były czyste. Nieczyszczone mogą być idealnym środowiskiem do rozwoju bakterii, a lepiej jest ich unikać w domu. Zajmujemy się ich profesjonalnymi czyszczeniem.

Poza wymienionymi wcześniej usługami, W ramach naszej działalności zajmujemy się również takimi, jak:
- pranie kanap,
- pranie materacy,
- pranie narożników wypoczynkowych,
- pranie foteli,
- pranie krzeseł,
- pranie puf,
- impregnowanie i zabezpieczenie przed zachlapaniem lub poplamieniem.

Nowoczesne urządzenia, za pośrednictwem których świadczymy nasze usługi, pozwalają nam na dostarczenie klientom najwyższej jakości. Rozbudowane zaplecze sprzętowe umożliwia nam działanie skuteczne i sprawne, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na terminowość i profesjonalizm.

Współpracowaliśmy z wieloma firmami i klientami indywidualnymi, a z niektórymi z nich współpracujemy również do tej pory. Każde zlecenie zbliżało nas do założenia własnej firmy, w której zapewnimy klientom najwyższe standardy obsługi.

Zapraszamy do współpracy z firmą Tap-Dyw Pranie Tapicerek,Dywanów i Wykładzin.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń