Dar-Bud. Pokrycia dachowe

Dachówki i blachodachówki renomowanych producentów

Dachy i rynny
ul. Gdańska 16, 84-240 Reda pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
507 021 178
Adres korespondencyjny
ul. Gdańska 16, 84-240 Reda pomorskie

Informacje

Opis działalności
Dar-Bud to firma z Redy, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Powstała w 2004 roku. Właścicielami przedsiębiorstwa są Anna i Rafał Bertrand, a profil działalności to sprzedaż pokryć dachowych.
Produkty i usługi
Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku, dlatego warto zadbać o jego odpowiednie wykonanie. Poza doświadczeniem dekarzy potrzebne są odpowiednie materiały, a te można zakupić od firmy Dar-Bud. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie rozwiązania odporne na uszkodzenia i działanie pogody oraz jednocześnie estetyczne. Ponadto materiały są dostępne w atrakcyjnych cenach i łatwe w montażu. Dotyczy to m. in. takich pokryć dachowych jak:
-dachówki ceramiczne
-blachodachówki
-gonty bitumiczne
-papy

Ponadto Dar-Bud sprzedaje w atrakcyjnych cenach okna dachowe i podbitki wykonane z tworzyw sztucznych.

Do dachów polecane są również rynny z PCV i metalu, a także akcesoria montażowe. Zaliczają się do nich wkręty, blachy taśmy uszczelniające oraz farby. Uzupełnieniem asortymentu są płaskie lica do nietypowych blach.

Wymienione materiały mogą być używane podczas budowy dachów domów, wiat i innych obiektów.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Dar-Bud.Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały takich marek jak Blachy Pruszyński, Plannja, Bud Mat, Raiko, Fakro, Velux,Siba, Lindab i wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń