JD Hydro Janusz Dąbrowski

Naprawa siłowników hydraulicznych i żurawi HDS

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Ogrodników 7, 84-240 Reda pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
609 909 117
JD Hydro Janusz Dąbrowski

Informacje

Opis działalności
Janusz Dąbrowski prowadzi swoją firmę JD Hydro. Siedziba lokalizuje się w Redzie, w województwie pomorskim. Od 2008 roku świadczymy usługi związane z naprawą urządzeń budowlanych i różnych pojazdów.
Produkty i usługi
Od 2008 roku zajmujemy się przeprowadzaniem remontów urządzeń hydraulicznych. W ramach usług wykonujemy też renowację i regenerację ich części. Dodatkowo modernizujemy i naprawiamy urządzenia podlegające przepisom UDT. Nasze usługi doceniło szerokie grono Klientów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zadania.

Wykonujemy remonty i montaż, a także serwis urządzeń takich jak:
- hakowce,
- żurawie HDS,
- podesty, platformy załadowcze,
- zestawy hydrauliki wywrotu,
- rozdzielacze, pompy, silniki hydrauliczne, przekładnie
- PTO (Przystawki odbioru mocy).

Naprawiamy i regenerujemy podzespoły i elementy maszyn budowlanych, siłowniki hydrauliczne oraz pneumatyczne, a także instalacje hydrauliczne wraz z układami zasilania. Ponadto serwisujemy pompy, rotatory i rozdzielacze, a także silniki hydrauliczne i agregaty hydrauliczne.

Uzupełnieniem oferty jest obróbka metali: frezowanie, toczenie, spawanie konstrukcji stalowych i gięcie blach (max długość gięcia L=1500mm).

Posiadamy uprawnienia UDT do konserwacji m.in. podestów ruchomych, żurawi przewoźnych i przenośnych oraz suwnic, wciągników i wciągarek. Wykonujemy badania techniczne UDT.

Pomożemy Klientom przygotować dokumentację do rejestracji i badań UDT wraz z wydaniem poświadczenia weryfikacji prawidłowości montażu oraz przeprowadzenia prób po montażowych statycznych jak i dynamicznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy JD Hydro z Redy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń