Jagan roboty ziemne, wywóz nieczystości, materiały budowlane

Wyburzenia obiektów mieszkalnych, przemysłowych i drogowych

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 128, 84-230 Rumia pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 7:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(4 reviews) napisz opinię
Jagan roboty ziemne, wywóz nieczystości, materiały budowlane
ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 128, 84-230 Rumia pomorskie
NIP
9580433268
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Jagan roboty ziemne, wywóz nieczystości, materiały budowlane

Informacje

Opis działalności firmy Jagan roboty ziemne, wywóz nieczystości, materiały budowlane w Rumia
Firma Jagan zajmuje się usługami budowlanymi. Jej siedziba znajduje się w Rumi, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo wykonuje przede wszystkim prace ziemne i rozbiórki. Firmę prowadzi Jacek Kalinowski.
Produkty i usługi
Usługi budowlane to specjalność Jagan. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada ciężkie maszyny do różnych prac. Są to koparki kołowe i gąsienicowe, spycharki, ładowarki, kruszarki, a także walce, zagęszczarki gruntu, ciągniki i samochody ciężarowe do przewożenia maszyn i materiałów budowlanych o masie od 10 do 30 ton. Ciężkie maszyny obsługiwane przez operatorów z niezbędnymi uprawnieniami przydają się m.in. do niwelacji terenu. Używane są do takich zadań jak:
-burzenie obiektów przemysłowych,
-burzenie kominów,
-burzenie obiektów mieszkalnych,
-burzenie obiektów drogowych.

Firma gruz ceglany i betonowy kruszy, a następnie wywozi. Posiada kontenery zamknięte i otwarte oraz Big-Bagi, które może podstawić na wskazane miejsce i odebrać po zapełnieniu. Wywóz odpadów obejmuje nie tylko gruz, ale też metal i inne nieczystości powstałe podczas prac budowlanych i remontowych.

Jagan podejmuje się także prac ziemnych. Polegają one na kopaniu wykopów pod instalacje i fundamenty. Koparki używane są także do skarpowania terenu, korytowania pod drogi i profilowania ciągów komunikacyjnych. Kopane i pogłębiane przez firmę są również rowy melioracyjne.

Przedsiębiorstwo poza wymienionymi usługami buduje drogi tymczasowe, parkingi, chodniki i place. Używa do tego celu m.in. kostki brukowej betonowej i granitowej. Kostkę sprzedaje, tak samo, jak inne materiały budowlane. Oferta obejmuje piasek, żwir, kamienie naturalne, a także kamienie gabionowe.

Dodatkowo firma zajmuje się zimowym i letnim utrzymaniem dróg, chodników i parkingów. Oferuje odśnieżanie, oczyszczanie i polewanie nawierzchni.

Pełna oferta przygotowana przez Jagan znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.


Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Jagan roboty ziemne, wywóz nieczystości, materiały budowlane z lokalizacji: Rumia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
S
Sandra
Mają na wynajem kontenery o różnej pojemności.
W
Wojciech
Przystępne ceny za wywóz śmieci. Tanio wychodzą Big-Bagi i kontenery.
Ł
Łukasz
Chciałbym pochwalić firmę Jagan. Uważam, że to liderzy wśród firm wyburzających zakłady przemysłowe i inne obiekty. Nie tylko burzą sprawnie konstrukcje betonowe i ceglane, ale też segregują odpady. Są w stanie pokruszyć gruz i go wywieźć. Po prostu kompleksowa oferta!
F
Fabian
Specjaliści od prac ziemnych. Koparkami sprawnie kopią pod fundamenty i instalacje. Mają nowoczesne maszyny, więc nie ma się co bać, że będą przestoje.