"Gorące Pączki" Sławomir Piesik

Piekarnie
ul. Abrahama 3, 84-230 Rumia pomorskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
506 150 400

Informacje

Piekarnie to branża, w której "Gorące Pączki" Sławomir Piesik prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Rumia w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 506 150 400 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z "Gorące Pączki" Sławomir Piesik kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 84-230 Rumia ul. Abrahama 3,.
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Gorące Pączki" Sławomir Piesik oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
M
Magda
Wlasciciel lokalu i jego zona zrobili mi dzisiaj awanture w swojej ciastkarni po tym jak spytalam ich czy paczki sa swieze (bo nie mieli goracych). Brak mi slow na to jak mozna tak traktowac swoich klientow!!! Na pewno juz tam nic nie kupie i nie polecam nikomu. Gwiazdke daje, bo inaczej moja opinia nie zostanie wyswietlona na stronie.
N
Norbert
Wypieki są zawsze smaczne, ceny również nie wygórowane. Załoga jak zawsze przemiła i uprzejma. Nie bez powodu, na święta ludzie chcą stać w dużych kolejkach, aby odebrać zamówione smaczne wypieki. Gorąco polecam !!!
K
Kinga
Najlepsze paczki w całej Polsce!!!! Polecam, zawsze ciepłe i pychota!!!
K
Katarzyna
Przemiła obsługa pyszne torty i ciasta
K
Katarzyna
Przemiła obsługa pyszne torty i ciasta
G
Gosia
Pani Kasia musi należeć do grona "klientów" proszących o pakowanie gorących pączków do woreczka haha bo tylko i wyłącznie dla takich osób widzę możliwość "nieuprzejmego" zachowania. Jestem klientką od samego początku funkcjonowania firmy i nigdy nie miałam problemu z obsługą , wręcz przeciwnie. Co ważniejsze ciastka są zawsze świeże i smakują przeobłędnie. Same pozytywy z mojej strony!!!
M
Michalina
zawsze pysznie i tanio :)
K
Kasia
Obsługa tragedia....Właściciel wiecznie niemiły, ale jego żona jeszcze lepsza agentka! Nie zależy im na klientach to trudno....ja odpadam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.