Geo-Monitoring Wojciech Łopka

Kompleksowe usługi geologiczne

Geolodzy i geofizycy
Curie-Skłodowskiej 2, 84-200 Rumia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(79) 559 17 51
510642509
Adres korespondencyjny
Curie-Skłodowskiej 2, 84-200 Rumia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Geo-Monitoring swoją siedzibę ma w miejscowości Rumia, na terenie w powiatu wejherowskiego, w województwie pomorskim. W branży geotechnicznej i geologicznej działamy od 2013 roku.
Produkty i usługi
Głównym zadaniem naszej firmy jest wykonywanie badań geologicznych i geotechnicznych. Badania wykonujemy w terenie. W ramach usług wykonujemy również usługi hydrogeologiczne.

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest geotechnika. Lata w branży sprawiły, że mamy już wypracowane i sprawdzone metody, które przynoszą należyte efekty. Ponadto dysponujemy specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem. Pomaga nam rzetelnie ustalić rodzaj gruntu i zbadać jego wszelkie właściwości.

Kolejną usługą jest gruntowne badanie gruntu. Każdy problem dokładnie analizujemy i dopasowujemy do danego planu budowy.

Wykonujemy prace polowe. Priorytetem jest sporządzenie dokumentacji geotechnicznej, analiz numerycznych związanych z dziedziną geotechniczną.

W dziedzinie monitoringu geotechnicznego oceniamy stan techniczny budowli, określamy złożoność obiektu i warunki geologiczne. Wykonujemy prace obliczeniowe oraz dokumentacyjne. Proponujemy pomiary deformacji.

Ponadto zajmujemy się:
- pracami geologicznymi
- hydrogeologią
- hydrologią
- wykonywanie studni
- projektowanie studni
- geodezją inżynierską i wykonywaniem pomiarów w tym celu

Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywaniepiezometrów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a wiedza naszych pracowników przekłada się na jakość, którą docenili nasi zaufani klienci.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Geo-Monitoring!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe