Blex Patryk Lipiński

Kompleksowe sprzątanie mieszkań, biur i sklepów.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Fenikowskiego 6, 84-230 Rumia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
731 165 399
Adres korespondencyjny
ul. Fenikowskiego 6, 84-230 Rumia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy BLEX znajduje się w Rumi, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w sprządaniu mieszkań oraz biur. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Patryk Lipiński.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Blex jest sprzątanie domów, mieszkań oraz biur. W naszej ofercie można znaleźć także sprzątanie wspólnot mieszkaniowych. Podejmiemy się również zrobienia porządków w domach letniskowych, pensjonatach oraz obiektach wypoczynkowych czy hotelowych. Oprócz tego zajmujemy się sprzątaniem sklepów, hal, salonów samochodowych, hurtowni i magazynów, a także obiektów użyteczności publicznej.

Przyjmujemy zlecenia stałe (sprzątanie eksploatacyjne) oraz jednorazowe (sprzątanie typu zlecenie).

Oferujemy:
- odkurzanie podłóg,
- odkurzanie mebli,
- odkurzanie ścian,
- odkurzanie dywanów,
- mycie podłóg drewnianych,
- mycie podłóg typu kafelka,
- mycie i doczyszczanie gumoleum, linoleum.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy mycie mebli, ścian i kafelek. Proponujemy również mycie okien i witryn. Zajmujemy się również parowym maszynowym oraz myciem powierzchni płaskich. Nasza oferta obejmuje także pranie dywanów oraz mebli tapicerowanych. Oprócz tego oferujemy koszenie trawników.

Świadczymy usługi z zakresu sprzątania eksploatacyjnego (stałego na obiektach), pobudowlanego i poremontowego, jak również sprzątania po imprezach (sprzątanie po weselach, sprzątanie po urodzinach oraz sprzątanie po innych wydarzeniach zbiorowiskowych).

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji.


Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Blex.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dawid
Polecam, szybkie terminy i fachowa obsługa.

Słowa kluczowe

blex,