TL-Design Tomasz Lewandowski

Oprogramowanie tworzone z pasją...

Oprogramowanie komputerowe
ul. Kosynierów 79C/53, 84-230 Rumia pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
TL-Design Tomasz Lewandowski

Informacje

Opis działalności
Firma TL-Design znajduje się w miejscowości Rumia, na terenie województwa pomorskiego. Przedsiębiorstwo prowadzi Tomasz Lewandowski. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie produkcji oprogramowania CAD dla branży opakowań z tektury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Klientom proponujemy szereg profesjonalnych programów, które nie tylko usprawnią proces produkcji, ale i pomogą zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim takie programy jak
• TLKARTON,
• TLPALLET,
• CAAS.

Są one skierowane do firm, które zajmują się projektowaniem oraz produkcją opakowań lub opakowań na palecie. Ich głównym zadaniem jest świadczenie pomocy w szybkim projektowaniu produktów, obliczaniu zapotrzebowaniu oraz wprowadzaniu do bazy Klientów, zleceń oraz ilości magazynowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty świetnie ze sobą współgrają i wykorzystują swoje zasoby. TLKARTON posiada w swojej bazie niemal 200 wzorów standardowych opakowań.
Są one podzielone na bazy tekturę falistą (FEFCO) i litą (ECMA). Dla wygody i zadowolenia naszych Klientów baza ta jest systematycznie rozszerzana. Poza standardowymi wzorami jest też 25 dodatkowych wzorów (między innymi 3 standy reklamowe).

W sprzedaży znajduje się również moduł pozwalający na tworzenie własnych rysunków "od zera" lub modyfikowanie rysunków wygenerowanych przez program. Dodatkową zaletą programu jest możliwość przeprowadzenia kalkulacji cenowych, co znacznie usprawni wycenę wyceny produkcji, uwzględniającej takie koszty jak: wykrojnik, sztancowanie, papier, kaszerowanie (oddzielnie dla awersu i rewersu), druk, foliowanie i lakierowanie. Program uwzględnia także niestandardowe koszty.

TLPALLET ma na celu wspomaganie rozmieszczenia opakowań na palecie. Program automatycznie przybiera ich najbardziej optymalne ułożenie,

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy także do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń