Voli Kamp- Wypożyczalnia Kamperów

Niezapomniane wrażenia z wakacji w kamperze

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Roszczynialskiego 20, 84-230 Rumia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Voli Kamp- Wypożyczalnia Kamperów
ul. Roszczynialskiego 20, 84-230 Rumia pomorskie
NIP
9580125420
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
698595241
Voli Kamp- Wypożyczalnia Kamperów

Informacje

Opis działalności firmy Voli Kamp- Wypożyczalnia Kamperów w Rumia
Voli Kamp - Wypożyczalnia Kamperów w Rumi - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Czekają na Państwa przestronne, dobrze wyposażone kampery gotowe do drogi.
Produkty i usługi
Kamper to inaczej samochód turystyczny, którego przestrzeń ładunkowa została zaadaptowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom możliwość podróżowania i komfortowego spędzania czasu poza hotelem czy pensjonatem. W naszej firmie zajmujemy się wynajmem takich samochodów.

W zależności od modelu przystosowane są one do podróżowania określonej liczby osób. Posiadają też różne udogodnienia, z których korzystać mogą użytkownicy podczas wyprawy do lasu, w góry, nad jezioro czy nad morze. Nasze kampery dają możliwość dojazdu i wypoczynku zarówno na specjalnych parkingach dla kamperów, jak i bezpośrednio w terenie, w otoczeniu przyrody.

Swoim klientom ze swojej strony możemy zaproponować zadbane i w pełni sprawne pojazdy, które nie zwiodą ich na trasie, a także atrakcyjne stawki wynajmu oraz możliwość negocjacji ceny w przypadku dłuższego okresu.

Wszystkich fanów caravaningu oraz osoby, które pierwszy raz chcą spróbować takiej formy turystyki samochodowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą wypożyczalnią w Rumi niedaleko Gdyni.
Zasięg działania
Firma Voli Kamp- Wypożyczalnia Kamperów z lokalizacji: Rumia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń