Metalpol

Zajmujemy się produkcją wyrobów metalowych oraz świadczymy usługi ślusarskie.

Produkcja artykułów metalowych
ul. Tatrzańska 7, 84-230 Rumia pomorskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 671 57 48
Adres korespondencyjny
ul. Tatrzańska 7, 84-230 Rumia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Metalpol jest zlokalizowane w Rumi, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się produkcją wyrobów metalowych. Działamy od 1985 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wytwarzanie różnego rodzaju artykułów metalowych, takich jak kotły grzewcze czy ogrodzenia. Poprzez blisko trzydzieści pięć lat aktywnej działalności w branży zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów.

Proponujemy Państwu między innymi:

- Bramy
- Płoty metalowe
- Ogrodzenia
- Siatki z drutu

Dodatkowo zajmujemy się również produkcją masztów antenowych oraz schodów metalowych. Produkowane przez nas bramy dostępne są w kilku wariantach. Oferujemy bramy przesuwane, rozwierane z automatyką i bez automatyki. Oprócz tego produkujemy siatki ogrodzeniowe w dowolnych wymiarach. Nasza oferta to także balustrady spiralne oraz konstrukcje schodów spiralnych.Proponujemy również usługę renowacji elementów schodów spiralnych.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę techniczną, sami w sobie są gwarancją dobrze wykonanej pracy. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń