Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Avar" Adam Finc

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Wodna 4, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)

Informacje

Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Avar" Adam Finc działa w branży Wulkanizacja i serwis opon. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Rumia.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (58) 67... lub mailową: adamfinc63@wp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Avar" Adam Finc kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 84-230 Rumia ul. Wodna 4.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Avar" Adam Finc.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
W
Wojtek
Avar ma spory wybór kół, a pracownicy bardzo pomagają przy wyborze odpowiednich. Do tego wymiana na miejscu, jestem zadowolony z obsługi.
J
Janek
Świetna obsługa, pracownicy zawsze chętni do pomocy, jestem stałym klientem, polecam!
K
Kryst123
Solidnie i tanio polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.