Wójcik Stanisław Toczenie frezowanie dłutowanie

Awaryjne otwieranie drzwi w każdej sytuacji

Ślusarze
ul. św. Jacka 12, 84-200 Wejherowo pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(58) 672 91 13
Email
Adres korespondencyjny
ul. św. Jacka 12, 84-200 Wejherowo pomorskie

Informacje

Opis działalności
Stanisław Wójcik jest właścicielem zakładu ślusarskiego, który działa od 1991 roku i znajduje się w Wejherowie, w województwie pomorskim. Głównym profilem naszej działalności jest naprawa i otwieranie awaryjne zamków. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasz zakład ślusarski od wielu lat zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi na terenie Wejherowa i okolic. Nasze pogotowie ślusarskie jest do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Zapewniamy, że usługi wykonywane są przez wykwalifikowane osoby, które nie pozostawiają uszkodzeń po naprawie zamka. Do naszych usług należy między innymi:
- otwieranie zamków w drzwiach,
- wyjęcie złamanego klucza w zamku,
- wyjęcie klucza zablokowanego z zamka,
- wymiana wkładek w zamkach,
- wymiana wkładek atestowanych,
- montaż nowych zamków,
- wymiana całych zamków,
- serwis gwarancyjny zamków,
- konserwacja zamków,
- wymiana zamka po włamaniu.

Posiadamy profesjonalne narzędzia do otwieranie niemal każdego rodzaju i typu zamka niezależnie od ich producenta. Otwieramy drzwi zwykłe iantywłamaniowe.

Ceny za usługi są zależne od rodzaju zamka, ilości zabezpieczeń itp. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze zamka, który powinien być odpowiednim zabezpieczeniem lokalu przed włamaniem. Zamki standardowe i atestowane różnią się od siebie i mogą znacznie podwyższyć nasz poziom bezpieczeństwa.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi tokarskie, szlifierskie i frezarskie. Oferujemy toczenie elementów metalowych o wymiarach 630 mm x 3000 mm.


Zapraszamy do kontaktu z zakładem ślusarskim z Wejherowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Bardzo dobry zakład tokarski, który wykonuje dla mnie metalowe części. Zawsze na czas realizują zlecenie i nigdy nie ma problemu z jakością dostarczonych produktów. Polecam.
K
Kamil
Zakład tokarski należący do Pana Stanisława Wójcika od wielu lat produkuje dla mnie różne elementy za pomocą tokarki. Za każdym razem części są dokładnie takie jak w dostarczonym projekcie. Nie różnią się od siebie i są wykonane precyzyjnie. Jestem zadowolony z usług tego zakładu.