"R-Bruk" Ryszard Sikora

Brukarstwo
ul. Gryfa Pomorskiego 64, 84-200 Wejherowo pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
Telefon
602 424 158

Informacje

"R-Bruk" Ryszard Sikora działa w branży Brukarstwo. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Wejherowo.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 602 424 158 lub mailową: rysiek_644@wp.pl
Siedziba firmy "R-Bruk" Ryszard Sikora znajduje się pod adresem 84-200 Wejherowo ul. Gryfa Pomorskiego 64,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "R-Bruk" Ryszard Sikora znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maciej
Jestem zadowolony z uslugi i ceny dziękuję
R
Rafał
Firma Pana Sikory układała u mnie kostkę. Bardzo fachowe podejście do sprawy. Znakomity kontakt i co najważniejsze bardzo przystępna cena. Poza tym szybko i sprawnie poszło układanie - 92m2 w 3 dni. Polecam i na pewno skorzystam, gdybym chciał dołożyć.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.