Max-Limo Wynajem limuzyn Wojciech Żółtowski

Ekskluzywne limuzyny na wynajem

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
84-217 Zęblewo 39 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
668 673 414
Adres korespondencyjny
84-217 Zęblewo 39 pomorskie

Informacje

Opis działalności
Max-Limo to firma z Zęblewa, z województwa pomorskiego i należy do Wojciecha Zółtowskiego. Od 2008 roku zajmujemy się wynajmem luksusowych aut na różne okazje. Nasze limuzyny, są bardzo komfortowe i świetnie wyposażone. Z nami każdy wieczór kawalerki i panieński stanie się niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Max-Limo to firma, z którą uda się każda impreza! Zajmujemy się wypożyczaniem luksusowych samochodów z kierowcą. Oferta jest dostosowana do potrzeb Klienta. Wieczór Kawalerski lub Panieński powinien być niezapomnianym przeżyciem dla każdej Panny Młodej i Pana Młodego. Zapewniamy komfortowe i przestronne wnętrze. Nasza auta są ekskluzywne i świetnie wyposażone. Alkohol, tancerze, głośna muzyka, telewizory, wygodne skórzane siedzenia, stroboskopy, lasery, podświetlane sufity i wiele więcej znajdziecie w naszych limuzynach. Prezentujemy Państwu Hummera H2, Lincolna Navigatora oraz Lincolna Town Car.

Luksusowe samochody idealnie nadają się na takie imprezy jak:
- śluby,
- bankiety,
- studniówki,
- połowinki,
- wieczory kawalerskie,
- wieczory panieńskie,
- imprezy okolicznościowe.

Transportujemy naszych Klientów pod klub, kościół, salę weselną, czy salę bankietową. Limuzyna to świetne auto, które nada prestiżu każdej okazji. U nas nie płaci się za ilość przejechanych kilometrów, więc przejażdżka odbywa się bez limitu!

W limuzynie pomieści się od 10 do 20 osób. W ofercie możemy przygotować szampana, dekoracje weselne, takie jak specjalne tablice rejestracyjne, kwiaty i napoje.

Dodatkowo organizujemy liczne atrakcje. Z pewnością mężczyźni, jak i kobiety świetnie będą się bawić podczas Paintballu, gokartów, kręgli, strzelnicy, czy przejażdżki quadem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub meilowego z firmą Max-Limo z Zęblewa. Swoje usługi świadczymy na terenie trójmiasta i ościennych województw. Więcej zdjęć i informacji o ofercie można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń