Max-Limo Wynajem limuzyn Wojciech Żółtowski

Ekskluzywne limuzyny na wynajem

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
84-217 Zęblewo 39 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Max-Limo Wynajem limuzyn Wojciech Żółtowski

Informacje

Opis działalności
Max-Limo to firma, która od 2008 roku zajmuje się wynajmem luksusowych aut. Siedziba znajduje w Zęblewie, w województwie pomorskim. Właścicielem jest Wojciech Zółtowski.
Produkty i usługi

Firma zajmuje się wypożyczaniem luksusowych samochodów z kierowcą. Oferta jest dostosowana do potrzeb każdego Klienta. Wieczór Kawalerski lub Panieński powinien być niezapomnianym przeżyciem dla każdej Panny Młodej i Pana Młodego. Max-Limo zapewnia komfortowe i przestronne wnętrze. Nasza auta są ekskluzywne i świetnie wyposażone. W limuzynach czekają telewizory, wygodne skórzanie siedzenia, stroboskopy, lasery, podświetlane sufity oraz upełniona lodówka z napojami i butelką szampana. Klienci mogą wybrać auta: Hummer H2, Lincoln Navigator oraz Lincoln Town Car.
Luksusowe samochody idealnie nadają się na takie imprezy jak:
- śluby
- bankiety
- studniówki
- połowinki
- wieczory kawalerskie
- wieczory panieńskie
- imprezy okolicznościowe
Kierowcy zapewniają transport do wybranego miejsca przez klienta. Ekskluzywne auta firmy Maxi-Limo gwarantują olśniewające wrażenie wśród gości na przykład weselnych.W limuzynie pomieści się od 10 do 20 osób. W ofercie można znaleźć szampana, dekoracje weselne, takie jak specjalne tablice rejestracyjne, kwiaty i napoje. Na pasażerów czekają liczne atrakcje. .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub meilowego z firmą Max-Limo z Zęblewa. Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń