Salon masażu sen muri Michał Metza

Pozbądź się bólu pleców i mięśni w moim salonie masażu

Salony SPA i odnowa biologiczna
ul. Żeglarska 64, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon masażu sen muri Michał Metza

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Michał Metza i prowadzę salon masażu Sen Muri, który znajduje się w Elblągu. Zajmuję się przeprowadzaniem masaży relaksacyjnych oraz leczniczych. Forma oraz technika masażu jest zawsze dopasowana do stanu zdrowia Klienta. Zapraszam do siebie osoby, które chcą pozbyć się bólu oraz efektów stresu.
Produkty i usługi
Salon masażu Sen Muri to miejsce, gdzie możecie Państwo odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować. Jako doświadczony masażysta, potrafię dobrać odpowiednią technikę masażu, który wpłynie na samopoczucie się mojego Klienta oraz jego stan zdrowia. Ukończyłem szkołę medyczną, a także wiele dodatkowych szkoleń. Jestem profesjonalistą, doskonale znam anatomię człowieka, a wszystkie zabiegi przeprowadzane w salonie są dla Klientów bezpieczne! Ból związany z przebytymi chorobami, czy przewlekłym stresem można skutecznie zredukować właśnie podczas prawidłowo wykonanego masażu. Jego zalety znane są od wielu lat. Masaż przyczynia się do zmniejszenia napięcia fizycznego. Korzystnie wpływa na stan psychosomatyczny osoby, którą masuję. Tkanki organizmu są odpowiednio pobudzane, co wpływa korzystnie na mięśnie, nerwy, układ nerwowy, tkankę tłuszczową oraz układ limfatyczny. Masaż relaksacyjny daje wymierne efekty takie jak zmniejszenie się obrzęków, niwelacja bólu wywołanego stresem, lepsza regeneracja mięśni oraz lepsze samopoczucie się.

Oprócz masażu klasycznego i relaksacyjnego wykonuję także:
- masaż sportowy,
- masaż antycellulitowy,
- masaż tkanek głębokich,
- masaż bańką chińską,
- masaż ciążowy,
- masaż izometryczny.

Do mojego salonu zapraszam profesjonalnych sportowców, a także osoby, które nie lubią aktywności fizycznej. Z pewnością po krótkim wywiadzie dobierzemy najlepszą formę masażu. Wszystkie usługi wykonuję w salonie Sen Muri w Elblągu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń