Elektromechanika Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Andrzej Murawiec, Marian Murawiec s.c.

Naprawa elektromechaniki pojazdowej - serwis alternatorów i rozruszników

Elektronika samochodowa
ul. Aleja Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
(9 opinii) napisz opinię
Elektromechanika Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Andrzej Murawiec, Marian Murawiec s.c.
ul. Aleja Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Telefon
Elektromechanika Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Andrzej Murawiec, Marian Murawiec s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Elektromechanika Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Andrzej Murawiec, Marian Murawiec s.c. w Elbląg
Prowadzimy warsztat samochodowy, który znajduje się w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Głównym obszarem naszej działalności jest naprawa elektromechaniki pojazdowej. Właścicielem firmy są Andrzej i Marian Murawiec.
Produkty i usługi
W naszym warsztacie przede wszystkim zajmujemy się naprawą i regeneracją alternatorów oraz rozruszników we wszystkich markach pojazdów takich jak:
- samochody osobowe,
- samochody dostawcze,
- samochody ciężarowe,
- wózki widłowe,
- ciągniki siodłowe,
- maszyny budowlane.

Alternator to generator prądu przemiennego i bardzo ważny element układu elektrycznego. Kiedy ta część się psuje, właściciel pojazdu może mieć problemy z ładowaniem akumulatora. Czasami kontrolka ładowania miga sporadycznie, albo nie chce się w ogóle włączyć przy uruchamianiu zapłonu. Aby naprawić usterkę alternatora, należy go bezpiecznie wymontować, a także odłączyć od mocowań i przewodów. Część elektryczna składa się między innymi z wirnika, stojana i układu prostującego. Tylko doświadczony elektromechanik szybko znajdzie przyczynę usterki w tak złożonym systemie i podda ją sprawnej regeneracji!

Oprócz opisanej usługi, w naszym warsztacie zajmujemy się też takimi pracami jak:
- naprawa wentylatorów,
- naprawa silników wycieraczek,
- przewijanie wirników,
- przewijanie silników,
- naprawa prostowników,
- naprawa spawarek,
- serwis elektronarzędzi.

Oprócz tego serwisujemy również sprzęt AGD i RTV. Mamy odpowiednie narzędzia do naprawy wielu instalacji elektrycznych w najróżniejszych urządzeniach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego warsztatu w Elblągu.
Zasięg działania
Firma Elektromechanika Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Andrzej Murawiec, Marian Murawiec s.c. z lokalizacji: Elbląg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, braniewski, iławski, malborski, nowodworski, ostródzki, sztumski

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
O
Ola
Bez problemu wykonali tu naprawę mojego rozrusznika. Czekałam jeden dzień na oddanie sprawnego auta, z którym nie mam teraz żadnych problemów.
P
Przemek
W tym warsztacie zregenerowali wirnik z mojego alternatora. Wcale nie zapłaciłem dużo za usługę, a elektryka działa znowu jak należy.
R
Rafał
Miałem problemy z ładowaniem akumulatora, okazało się, że winą jest alternator. Mechanik z tego warsztatu bardzo bezpiecznie zdemontował część i dokładnie ją obejrzał. Szybko znalazł przyczynę usterki i naprawił ją w dosyć krótkim czasie.
T
Tomasz
Naprawili mi wadliwy rozrusznik w pojeździe. Nie zażądali wygórowanych pieniędzy, a wszystkie prace przebiegły sprawnie. Polecam.
C
Cyklopp345
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Odpowiednio zadbali o mój samochód.
H
Hubert
Bardzo dobry warsztat samochodowy. Zdecydowanie warto im zaufać.
P
Piotr
Nie znam lepszego warsztatu, który w tak kompleksowy sposób zająłby się naprawianiem elektryki w samochodach. Polecam każdemu serdecznie.
M
Marek
Jest to bardzo dobry warsztat samochodowy. Z pewnością można powierzyć im naprawę rozruszników czy alternatorów. Polecam każdemu gorąco.
T
Tymon
Zdecydowanie znają się na elektromechanice samochodowej. Warto powierzyć im swój pojazd w zakresie tychże właśnie napraw. Polecam serdecznie.