"Astra" Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Remonty Elewacje Dachy

Firma budowlana.Kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla firm i osób prywatnych.

Renowacje i remonty
Bema 32, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(55) 233 93 53
Adres korespondencyjny
Bema 32, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się kompleksową realizacją typowych robót budowlanych, ale podejmujemy się też zadań nietypowych, wymagających specjalnego zaangażowania sił, wyobraźni i profesjonalizmu. Renowacje i remonty, w tym również renowacja obiektów zabytkowych. Prace elewacyjne, dekarstwo.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksową realizacją typowych robót budowlanych, ale podejmujemy się też zadań nietypowych wymagających specjalnego zaangażowania sił, wyobraźni i profesjonalizmu.

Firma obejmuje zakresem swojego działania województwo warmińsko - mazurskie, głównie Elbląg i okolice, a także województwo pomorskie.

Firma ma na swoim koncie wiele prac ogólnobudowlanych i może się nimi wykazać jako praca wykonana solidnie przy obopólnym zadowoleniu stron. Istniejąc na rynku w branży budowlanej od kilkunastu lat, podejmowaliśmy różne zadania, z którymi radziliśmy sobie skutecznie. Zatrudniamy kadrę techniczną z pełnymi uprawnieniami oraz pracowników budowlanych, wykazujących się fachowością popartą odpowiednim doświadczeniem, stażem pracy w zawodzie, zdyscyplinowaniem i kulturą osobistą.
W ofercie również renowacje obiektów zabytkowych
Marki i specjalizacje
Prowadząc budowy o różnym charakterze i wielkości oraz stosując odpowiednie procedury, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania zarówno inwestorów jak i użytkowników.
remonty
modernizacje
renowacje
renowacje obiektów zabytkowych
prace elewacyjne
remonty dachów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
malborski, sztumski, tczewski, braniewski, Elbląg, ostródzki

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bogdan
Szefostwo zatrudnia w wiekszosci ludzi bez doswiadczenia i pijakow. Na 6osobowa ekipe przypada 2ala fachowcow i 4 pomocnikow . Nie polecam uslug firmy
A
aNOMALIA
Magiczni chlopcy wylaczyli wode w niewlasniwym budynku dnia 24.05.2007r. Pod pretekstep poszukiwania narzedzi ulotnili sie pozostawiajac piecio osobowa rodzine( +2 koty i 1 pies) bez WODY!Powiedzieli ze wroca a nie wrocili.NIE POLECAM!!