"Ad-Turist" Przewozy Turystyczne Adam Pepliński

Przewozy autokarowe
ul. Dąbka 69 /61, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

"Ad-Turist" Przewozy Turystyczne Adam Pepliński działa w branży Przewozy autokarowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Elbląg.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Ad-Turist" Przewozy Turystyczne Adam Pepliński poprzez email: adam-peplinski@wp.pl lub telefon: 602 294... .
Z przedstawicielem firmy "Ad-Turist" Przewozy Turystyczne Adam Pepliński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 82-300 Elbląg ul. Dąbka 69 /61,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że "Ad-Turist" Przewozy Turystyczne Adam Pepliński poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
U
Ula
Bardzo polecam!
J
Joanna
Komfortowy bus z klimatyzacją i przesympatycznym kierowcą - firma godna polecenia.
E
Ewa
Pozdrowienia dla kierowców, a szczególnie dla Pana Robert. Jazda z nim to świetna podróż. Minęła radośnie i bez żadnych problemów. Autokary były wygodne i czyste. Widać, że kierowcy dbają o swój autokar. Co jakiś czas sprawdzali stan techniczny. Z taką firmą autokarową mogę jeździć częściej!!!
J
Julia
Polecam serdecznie! Czyste, zadbane, nowoczesne autokary, sprawna i profesjonalna obsługa ze świetnym podejściem do klienta. Dziękuję za udany transport ;)
J
Jan
Tydzień spędzony w autokarze z Panem Adamem oceniam 10/10. Autokar wygodny, jazda bezpieczna. Do niczego nie można się przyczepić.
B
Bartek
Polecam!!!
M
Magda
nie mam żadnych zastrzeżeń !
D
Dawid
Bardzo czyste wnętrze a co najważniejsze bezpiecznie się człowiek czuje podczas jazdy !
M
Mario
polecam wszystkim
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.