Milsbus Przewozy Autokarowe Wojciech Michalski

Wynajem busów i autokarów

Przewozy autokarowe
ul. Fabryczna 30/1, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
(18 opinii) napisz opinię
Milsbus Przewozy Autokarowe Wojciech Michalski
ul. Fabryczna 30/1, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
NIP
5783077061
Telefon
Milsbus Przewozy Autokarowe Wojciech Michalski

Informacje

Opis działalności firmy Milsbus Przewozy Autokarowe Wojciech Michalski w Elbląg
Firma transportowa Milsbus, której właścicielem jest Wojciech Michalski, funkcjonuje w branży od 2016 roku. Siedziba działalności znajduje się na terenie Elbląga, w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalnością zakładu są przewozy autokarowe.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach podczas planowania wyjazdu, wycieczki czy wakacji, jedną z głównych kwestii bez wątpienia jest organizacja odpowiedniego transportu. Zdarza się, że nie posiadamy własnego samochodu lub chcemy podróżować większą grupą, dlatego decydujemy się na podróżowanie busem lub autokarem. Wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu komfortowego przejazdu ma Milsbud.

Firma organizuje przewozy autokarowe na terenie Elbląga i okolic, a także Mierzei Wiślanej. Proponuje zarówno wyjazdy indywidualne, jak i grupowe autokarami i busem do 20 osób.

W ofercie firmy znajdują się między innymi:

- wycieczki krajowe,
- wycieczki szkolne,
- kolonie,
- zimowiska,
- imprezy integracyjne,
- wycieczki zakładowe,
- wycieczki sezonowe- jednodniowe dla gości przebywających na Mierzei Wiślanej.

Kadra pracownicza składa się ze świetnych kierowców, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Są bardzo kulturalni i mają profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Wszystkie pojazdy są sprawne techniczne, zadbane i czyste. Firma gwarantuje swoim pasażerom bezpieczny i komfortowy przejazd.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z firmą Milsbus Przewozy Autokarowe.
Zasięg działania
Firma Milsbus Przewozy Autokarowe Wojciech Michalski z lokalizacji: Elbląg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
M
Michał
Wynajęliśmy busa na wycieczkę z przyjaciółmi w kilka osób i jesteśmy bardzo zadowoleni. Terminowy podjazd, miły kierowca oraz możliwość dogadania się co do przystanków.
M
Monia
Korzystamy regularnie z oferty firmy Milsbud przy organizacji wycieczek szkolnych. Uczciwe ceny, komfortowe autokary i miła obsługa. Bardzo polecamy!
B
Beata
Autokary czyste, zadbane i wyposażone w wygodne fotele, dzięki czemu podróż jest bardzo komfortowa!
M
Marek
Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług!
X
xyz
Współpraca na bardzo dobrym poziomie. Polecam!
M
Mariusz
To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pojazdu na imprezę integracyjną! Busy i autokary pomieszczą do 20 osób!
E
Eryk
Usługi na bardzo dobrym poziomie. Komfortowe przejazdy busem, w bardzo dobrych cenach! Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego przewoźnika!
A
Arkadiusz
Korzystałem z ich usług wiele razy. Przejazd autokarem jest bardzo komfortowy. Serdecznie polecam!
I
Iwona
Polecam ??
P
Piotr
Zdecydowanie polecam !
A
Anita
Gorąco polecam ! Przesympatyczna obsługa , jakość wykonywanych usług na bardzo wysokim poziomie :) Stan techniczny na dużym poziomie i co najważniejsze bardzo atrakcyjne stawki !
J
Judyta
Wszystko sprawnie przebiegło. Szybko tanio i czysto. Polecam
S
Sabina
Zdecydowanie polecam ! Jakość wykonywanych usług na bardzo wysokimi poziomie ! :) Ceny bardzo atrakcyjne!
S
Sabina
Zdecydowanie polecam ! Jakość wykonywanych usług na wysokimi poziomie :) ceny bardzo atrakcyjne !
A
Z
G
Arek z Gdańska
Firma ta obsługiwała mnie w zeszłym roku na wycieczce po kanale elbląskim.Autobusy co prawda nie super nowe,ale za to cena niewygurowana.Stan techniczny bez zarzutu.Dowiedziałem się,że właściciel ma swóją bazę ,gdzie na bierząco robi niezbędne naprawy
A
Anonim.
Polecam !
Z
K
Zadowolona klientka
Polecam !!!
A
Anonim
Polecam !