Dietetyk Małgorzata Szulfer Poradnia Dietetyczna Vital

Profesjonalnie rozpisywanie diety

Dietetycy
ul. Gdyńska 51, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dietetyk Małgorzata Szulfer Poradnia Dietetyczna Vital

Informacje

Opis działalności
Poradnia Dietetyczna Vital świadczy dla Państwa jedynie profesjonalne usługi. Właścicielem jest dietetyk Małgorzata Szuffler. Przygotowane przez nas diety przystosowane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Nasza siedziba znajduje się w Elblągu. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.
Produkty i usługi
Bycie fit jest modne. Jednak my nie uznajemy mody na okresowe dbanie o zdrowe. Dieta to nie określony czas, w którym pacjent ogranicza spożywanie niekorzystnych składników odżywczych. To wpojenie w świadomość zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną już z Państwem na zawsze. Jesteśmy zwolennikiem naturalnego procesu odchudzania. Diety, które przygotowujemy dostosowane są do każdego. Produkty pełnowartościowe wcale nie muszą równać się z wygórowaną ceną. Wiemy, jak trudno jest podjąć radykalny krok o zmianie życia. Dlatego zapraszamy do zwrócenia się do nas. Uważnie słuchamy Państwa potrzeb, aby na nie najlepiej odpowiedzieć. Nasza oferta to:
- dieta według pięciu przemian,
- dieta w chorobach,
- dieta w otyłości,
- dieta w sporcie,
- dieta dla kobiet w ciąży,
- indywidualny jadłospis,
- dieta dla chorych dla hashimoto,
- dieta dla kobiet karmiących piersią,
- dieta dla osób z nadciśnieniem.
Nietolerancja glutenu również nie stoi na drodze nawiązania współpracy. Zapewniamy diety bez efektu jojo. Zajmujemy się również leczeniem schorzeń takich jak:
- bulimia,
- anoreksja,
- niedobór wagi,
- otyłość.
Życie i zdrowie pacjentów są dla nas wartościami nadrzędnymi. Dna moczanowa oraz choroby cukrzycy również nie stoją na przeszkodzie do przejścia na dietę. Zapraszamy do konsultacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, malborski, sztumski, tczewski, braniewski, Elbląg, Olsztyn, ostródzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń