Dobromir Stolarstwo

Nowoczesne meble według Twojego projektu

Stolarze
ul. Królewiecka 279, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dobromir Stolarstwo

Informacje

Opis działalności
Firma stolarska Dobromir znajduje się w Elblągu i działa od 1997 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz montażem mebli na wymiar. Specjalizujemy się w meblach kuchennych, jednak jesteśmy w stanie wykonać wyposażenie do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, czy biurze. Właścicielem jest Paweł Wojtkiewicz. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Zakład Stolarski Dobromir zajmuje się produkcją mebli na wymiar dopasowanych do potrzeb Klienta. Jeżeli marzą o Państwo o idealnym wystroju wnętrz, warto jest zamówić solidne i bogato zdobione meble, które będą dopasowane do klasycznego lub nowoczesnego stylu mieszkania. Nasi projektanci i przygotowują plany i szkice dla mebli o najróżniejszych wymiarach, kolorach i materiałach wykonania. Nowoczesna pracownia pozwala nam zrealizować oryginalne projekty.

W naszej ofercie znajdują się:
- meble kuchenne,
- meble łazienkowe,
- szafy,
- komody,
- meble biurowe.

Oferujemy szafy wnękowe na wymiar, zabudowy oraz garderoby. Korzystamy z wysokiej jakości drewna oraz płyt MDF. Nasze meble są odpowiednio impregnowane i zabezpieczane przed wilgocią oraz upływem czasu.

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz instytucjami publicznymi. Wykonaliśmy już meble dla szkół, aptek, biur, czy urzędów. W ramach naszej oferty zapewniamy dokładny pomiar pomieszczeń. Wykonujemy meble także dla sklepów.

Wieloletnia praca w branży przyczyniła się do zdobycia cennego doświadczenia. Mamy mnóstwo pomysłów na ciekawe i funkcjonalne udekorowanie wnętrz. Zapraszamy do kontaktu z firmą Dobromir z Elbląga.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń