Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import

Z zimnego szkła wyczarujemy nowoczesne i indywidualne wnętrze.

ul. Mazurska 39, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(55) 234 33 03
552369939
elglas@elglas.com
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import

Informacje

Opis działalności
Wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta balustrady szklane, zabudowy ze szkła, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, daszki szklane, lustra w ramie. Współpracujemy z najlepszymi producentami okuć do szkła.
Produkty i usługi
Zakład obróbki szkła Elglas działa na rynku już od 1995 roku, a od tego czasu stale się rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę. Przez wszystkie lata naszej działalności opartej na pełnym profesjonalizmie, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Produkcja szkła nie ma przed nami żadnych tajemnic, a jego obróbka, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, pozwala na szerokie zastosowanie tego surowca, między innymi do wykonywania nadruku ploterowego, lakierowania szkła, klejenia UV, czy realizacji nowoczesnych zdjęć na szkle.

W pracy wykorzystujemy specjalistyczne rozwiązania oraz najlepsze komponenty, wyróżniające się najwyższą jakością. Produkowane przez nas szkło budowlane łączy niezwykłą elegancję z doskonałą wytrzymałością oraz precyzją wykonania. Oferujemy wiele rodzajów szkła, takiego jak laminowane, zbrojone, do drzwi, na biurko oraz dekoracyjne.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zabudowy szklane, szafy przesuwne, balustrady, kabiny prysznicowe, panele szklane, drzwi, półki, blaty oraz stoliki. Oferowane przez nas konstrukcje są bardzo wytrzymałe, co jest istotne przy ich codziennym użytkowaniu. Jako renomowany producent witraży proponujemy obrazy, które zachwycają swoim wykonaniem dzięki zastosowaniu nowoczesnego nadruku UV. Specjalizujemy się także w tworzeniu luster podświetlanych. Dodatkowo możemy zaproponować laserowe grawerowanie szkła z wykorzystaniem CO2. Zajmiemy się również realizacją zleceń na panele podświetlane LED, które zwykłe wnętrze zmienią wyjątkowe miejsce.

Jeśli szukają Państwo specjalistów, którzy potrafią spełnić oczekiwania każdego klienta, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my urzeczywistnimy tę wizję. Gwarantujemy, że każde zamówienie zostanie wykonane rzetelnie oraz precyzyjnie. Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta balustrady szklane, zabudowy ze szkła, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, daszki szklane, lustra w ramie. Współpracujemy z najlepszymi producentami okuć do szkła.
Certyfikaty
W minionych latach otrzymaliśmy wyróżnienie "Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2007" oraz "Krajowy Lider Innowacji 2008". Piętnastolecie istnienia naszej firmy było doskonałą okazja do wprowadzenia nowej usługi, która zmienia dotychczasowe postrzeganie szkła. Jest to szkło dekoracyjne, drukowane. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
M
Grażyna Mądra
Wszystko to ładnie i pięknie, ale ani adresu, ani numeru telefonu. To jak się z Wami kontaktować ?