Aga Usługi Remontowo Budowlane Roman Bartkowski

Odmienię wygląd Twojego mieszkania i posesji

Renowacje i remonty
ul. Mielczarskiego 10, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aga Usługi Remontowo Budowlane Roman Bartkowski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Roman Bartkowski. Jestem właścicielem firmy budowlano-remontowej o nazwie Aga. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2013 roku. Moja siedziba znajduje się w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Prowadząc firmę zdołałem już zrealizować setki zleceń na kapitalne remonty i modernizacje obiektów mieszkalnych, czy użytkowych. Klientom zawsze zapewniam pomoc przy kupnie materiałów, przygotowuję wstępny kosztorys i dokonuję indywidualnej wyceny. Remontując mieszkanie, mogę również wymienić wszystkie instalacje elektryczne, gazowe, czy ciepłownicze, które ze względu na długi okres użytkowania, mogą być już niebezpieczne dla mieszkańców.

Podłączam elektrykę w całym domu, a także zajmuję się wymianą osprzętu na nowoczesny i bezpieczny. Mogę również podłączyć dodatkowe oświetlenie do sufitu podwieszanego, który estetycznie zakryje całe okablowanie i optycznie powiększy pokój.

Do naszych usług należy także:
- biały montaż,
- zabudowy wnętrz,
- malowanie ścian,
- kładzenie płytek,
- kładzenie paneli,
- malowanie elewacji,
- montaż ścianek działowych,
- szpachlowanie i gipsowanie,
- montaż armatury sanitarnej,
- montaż sufitów podwieszanych.

Oferuję również układanie kostki brukowej na posesji Klienta. Mogę nawet zaprojektować i zamontować meble na indywidualne zamówienie. Tworzę funkcjonale zabudowy. Podpowiadam jak optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w pomieszczeniu. Modernizuję także stare kominy i zajmuję się budową nowych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą remontowo-budowlaną Aga z Elbląga.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń