Usługi Remontowo Budowlane Aga Roman Bartkowski

Odmienimy wygląd Twojego mieszkania i posesji

Renowacje i remonty
ul. Mielczarskiego 10, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Remontowo Budowlane Aga Roman Bartkowski

Informacje

Opis działalności
Firmę remontowo-budowlaną Aga założyliśmy w 2013 roku na terenie Elbląga, w województwie warmińsko- mazurskim. Specjalizujemy się w generalnych remontach mieszkań i domów jednorodzinnych. Obsługujemy Klientów z miasta oraz wszystkich ościennych miejscowości. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materiałów. Działamy pod kierownictwem właściciela - Romana Bartkowskiego.
Produkty i usługi
Firma remontowo- budowlana Aga zrealizowała już setki zleceń na kapitalne remonty i modernizacje obiektów mieszkalnych, czy użytkowych. Naszym Klientom zawsze zapewniamy pomoc przy kupnie materiałów, przygotowujemy wstępny kosztorys i dokonujemy indywidualnej wyceny. Remontując mieszkanie, możemy również wymienić wszystkie instalacje elektryczne, gazowe, czy ciepłownicze, które ze względu na długi okres użytkowania, mogą być już niebezpieczne dla mieszkańców. Podłączamy elektrykę w całym domu, a także zajmujemy się wymianą osprzętu na nowoczesny i bezpieczny. Do naszych usług należy także:
- szpachlowanie i gipsowanie,
- malowanie ścian,
- malowanie elewacji,
- kładzenie płytek,
- kładzenie paneli,
- montaż ścianek działowych,
- montaż sufitów podwieszanych,
- biały montaż,
- montaż armatury sanitarnej,
- zabudowy wnętrz.

Oferujemy także układanie kostki brukowej na posesji Klienta. Możemy również zaprojektować i zamontować meble na indywidualne zamówienie. Tworzymy funkcjonale zabudowy. Podpowiadamy jak wykorzystać dostępną przestrzeń w pomieszczeniu. Modernizujemy także stare kominy. Zajmujemy się budową nowych.

Możemy podłączyć dodatkowe oświetlenie do sufitu podwieszanego, który estetycznie zakryje całe okablowanie i optycznie powiększy pokój.

Współpracujemy z właścicielami mieszkań, sklepów, biur, czy instytucji publicznych. Zapraszamy do kontaktu - firma remontowo-budowlana Aga z Elbląga.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń