Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Radomska 55, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię
Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska
ul. Radomska 55, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
NIP
5781484595
Telefon
Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska

Informacje

Opis działalności firmy Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska w Elbląg
Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska od 2018 roku świadczy usługi w branży fryzjerzy i salony fryzjerskie. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Zakład fryzjerski prowadzony przez Aleksandrę Gładzińską to miejsce, gdzie pasja do stylizacji włosów łączy się z zaawansowaną wiedzą na temat pielęgnacji. Klientki i klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi, począwszy od koloryzacji włosów, przez różnorodne typy strzyżeń – damskie, męskie i dziecięce, aż do precyzyjnego modelowania. Dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowy look, zakład oferuje również trwałą ondulację oraz nowoczesne techniki, takie jak ombre czy sombre. Nie zabraknie tu również baleyage i całej gamy kuracji regenerujących i odżywiających włosy, w tym specjalistycznego botoksu dla włosów.

Aleksandra Gładzińska stawia na jakość, dlatego do zabiegów używa wyłącznie kosmetyków sprawdzonych marek. W szczególności korzysta z produktów firmy Forever, znanej z niezwykle skutecznych preparatów pielęgnacyjnych.

Poza strzyżeniem i stylizacją, zakład oferuje również doradztwo w zakresie domowej pielęgnacji. Klienci mają możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków w salonie, dzięki czemu mogą kontynuować kuracje także w domowych warunkach.

Aleksandra Gładzińska to nie tylko doświadczony fryzjer, ale i ambasadorka firmy Forever. Odsprzedaż kosmetyków to dla niej nie tylko biznes, ale również misja edukacyjna. Nie zaniedbuje ona aspektów związanych z przestrzeganiem wszelkich norm i regulacji, aby zapewnić swoim klientom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Warto też zauważyć, że Aleksandra prowadzi innowacyjny projekt Zdrowie Bio Uroda, który ma na celu wprowadzenie chętnych w świat właściwego suplementowania i korzystania z naturalnych produktów w codziennym życiu. Choć jej główny nacisk kładziony jest na usługi fryzjerskie, szeroki zakres działalności firmy Zdrowie i Uroda nie ogranicza się tylko do tego.

Podsumowując, zakład Aleksandry Gładzińskiej to nie tylko salon fryzjerski, ale także miejsce, gdzie każdy klient może poczuć się wyjątkowo i dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej pielęgnacji włosów i ciała.
Zasięg działania
Firma Zdrowie i Uroda Aleksandra Gładzińska z lokalizacji: Elbląg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, Elbląg, elbląski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
K
M
Katarzyna Marcinkiewicz
Gorąco polecam ?? Najlepszy salon fryzjerski w Elblągu. Bardzo miła atmosfera. Pani Aurelio Nowak jest pani wielka
D
Dariusz
Profesjonalne kosmetyki, wspaniała obsługa. Piękne cięcie. Polecam.
T
J
W
To ja wesolek
Super ekipa :)
A
Adrian
Najlepszy fryzjer w Elblągu .Polecam
A
AnP
Super profesjonalny salon,bardzo miłe panie .Polecam