Anetta Hofman Firany

Firany oraz zasłony na zamówienie.

Zasłony, firanki i karnisze
ul. Robotnicza 78 B, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
791 730 250
Anetta Hofman Firany

Informacje

Opis działalności
Siedziba salonu Firany znajduje się w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w szyciu firan. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2013 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Anetta Hofman.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności salonu Aneta Firany jest szycie oraz sprzedaż firan. Dysponujemy szerokim wyborem materiałów tradycyjnych oraz nowoczesnych. W naszej ofercie można także znaleźć dodatki pasmanteryjne do szycia firan i zasłon. Podejmiemy się dekorowania restauracji, zajazdów, pensjonatów, hoteli czy domów prywatnych.

Możemy Państwu również zaproponować:
- zasłony,
- dekaracje okienne,
- rolety rzymskie,
- rolety wewnętrzne,
- rolety zewnętrzne.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w montażu rolet i roletek. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż pościeli, ścierek, ręczników oraz konfekcji stołowej.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkichstarań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu Aneta Firany.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
świecki, Gdańsk, Gdynia, malborski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Emilia
Mój synek jest zachwycony nowymi firankami w jego ulubione auta! Kupiłam je w salonie pani Anetty za niską cenę.
L
Laura
Urządzałam pokój dziecięcy mojej córeczce. Wszystko, czego potrzebowałam, znalazłam w sklepie pani Anetty.
R
Rebeka
Firma zajęła się szyciem firan do naszego hotelu. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, już po upięciu firan. Polecam!