Restauracja "Modosa"

Lokal, w którym można zjeść pyszne sushi, a także dania azjatyckie i europejskie

ul. Rzeźnicka 9a, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
poniedziałek 12:00 - 22:00
wtorek 12:00 - 22:00
środa 12:00 - 22:00
czwartek 12:00 - 22:00
piątek 12:00 - 23:00
sobota 12:00 - 23:00
niedziela 12:00 - 23:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(55) 623 01 88
502573528
Adres korespondencyjny
ul. Rzeźnicka 9a, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Restauracja Chińska w Elblągu zaprasza serdecznie do swoich lokali. Restauracja Chińska prowadzi również sprzedaż dań na wynos.
Produkty i usługi
Historia Modosy zaczyna się w 1996 roku, w którym otworzyliśmy nasz pierwszy lokal "Mandaryn". Z biegiem czasu restauracja zyskiwała coraz więcej swoich stałych klientów. To właśnie dzięki nim mogliśmy rozwinąć się jako dzisiejsza Modosa.

Nazywam się Zhongsheng Sun, na którego wszyscy polscy przyjaciele mówią Czarek i jestem wraz z żoną Grażyną właścicielem tej restauracji. Gdy za miłością przyjechałem do Polski zakochałem się również w tutejszej kuchni. Od razu zapragnąłem aby i Polacy mieli szansę zasmakować azjatyckich potraw.

Dzięki podróżom miałem szansę zaczerpnąć wielu kulinarnych inspiracji z różnych zakątków świata. Te doświadczenia pozwoliły mi stworzyć dla was menu, w którego skład wchodzą dania,nad którymi pracowałem latami. Moje przepisy są połączeniem smaków z dzieciństwa oraz smaków inspirowanych innymi państwami.

Od 2014 roku oficjalnie przenieśliśmy Mandaryna z ulicy Św. Ducha do nowej siedziby do Modosy która mieści się na ul. Rzeźnickiej 9A. I jest to obecnie nasz jedyny lokal w Elblągu.

Na koniec szczególne podziękowania kierujemy do naszych stałych klientów którzy wspierają nas już prawie od 20 lat. To dla was wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasze dania. Bez Was nie było by i nas. Mam nadzieje, że pokochacie Modosę, nową wersje Mandaryna.

Restauracja Modosa jestidealnym miejscem na spotkania biznesowe, lunch i kolacje z najbliższymi. Dodatkowo 3 eleganckie sale kameralne na 4-5 i 10 osób, pozwolą Państwu cieszyć się własnym towarzystwem podczas spotkań okolicznościowych.

Na parterze goście mogą skosztować sushi, które jest przygotowywane na ich oczach przez mistrzów ze wschodu. Na pierwszym piętrze serwujemy dania ciepłe. Dla gości, którzy cenią sobie prywatność mamy przygotowane trzy oddzielne sale. Dwie mniejsze, które mieszczą od 4 do 6 osób jak i jedną większą, na 10 osób. Duża sala bankietowa jest uposażona w oddzielną łazienkę, garderobę, telewizor jak i wygodną kanapę.
Marki i specjalizacje
Restauracja Modosa jest niezwykłym miejscem, o oryginalnym i nowoczesnym wnętrzu. Na parterze mogą Państwo skosztować sushi, które jest przygotowywane przez mistrzów azjatyckich na oczach gości i podawane na taśmie bez ograniczeń. Na piętrze spróbują Państwo najlepszych dań kuchni azjatyckiej, europejskiej i z grila.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Z
M
Pozdrawiamy zespół Modosa
Pycha, pycha, pycha i jeszcze raz pycha. Bardzo dziękuję za pyszności Asia z rodzinką.
M
Monika
Pychota, palce lizać, przyszliśmy przejazdem, wyszliśmy z pełnymi brzuszkami zadowoleni.
K
Klientka
Najlepsze sushi w regionie. Polecam.