Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz, Barbara Szulc

Kompleksowe usługi celne

Agencje i składy celne
ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(55) 232 41 56
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Arko Logistics to agencja celna z Elbląga. Należy do Arkadiusz Parchimowicza i Barbary Szulc. Zapewnia pełną obsługę celną przesyłek przewozowych.
Produkty i usługi
Arko Logistics zajmuje się obsługą celną wszystkich procedur celnych dotyczących przewożonych drogą lądową, morską i lotniczą przesyłek. Firma pomaga zarówno w handlu wewnątrz UE, jak i procedurach związanych z przewozem i wywozem towarów spoza Wspólnoty. W ramach prowadzonej działalności agencja celna wykonuje odprawy przewozowe, eksportowe i tranzytowe. Ponadto zajmuje się ekspresowymi odprawami w formie uproszczonej, zarówno eksportowymi, jak i importowymi.

Arko Logistics oferuje również przygotowywanie dokumentów potwierdzających pochodzenie towaru, np. EUR1 i przygotowywanie wniosków ws. pozwoleń w ramach gospodarczych procedur celnych.

Oferta obejmuje też:
-obsługę celną Intrastat
-deklaracje AKC-U
-doradztwo celne
-reprezentowanie firm przed organami celnymi

Dodatkowo pracownicy firmy wypełniają listy przewozowe CMR i karnety TiR. Archiwizują również potwierdzenia wywozu towarów poza UE.

Więcej informacji o Arko Logistics znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług celnych można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń