Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz Barbara Szulc

Odprawy celne to nasza specjalność.

Agencje i składy celne
ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz Barbara Szulc
ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
NIP
5782842565
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602896128
502134172
Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz Barbara Szulc

Informacje

Opis działalności firmy Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz Barbara Szulc w Elbląg
Arko Logistics to agencja celna, która znajduje się w Elblągu. Funkcjonuje już od 2004 roku. Właścicielami są Arkadiusz Parchimowicz i Barbara Szulc.
Produkty i usługi
Arko Logistics zajmuje się obsługą celną wszystkich procedur celnych dotyczących przewożonych drogą lądową, morską i lotniczą przesyłek już od ponad półtorej dekady. Firma pomaga zarówno w handlu wewnątrz UE, jak i procedurach związanych z przewozem i wywozem towarów spoza Wspólnoty. W ramach prowadzonej działalności agencja celna wykonuje odprawy przewozowe, eksportowe i tranzytowe.
Arko Logistics oferuje również przygotowywanie dokumentów potwierdzających pochodzenie towaru, np. EUR1 i przygotowywanie wniosków ws. pozwoleń w ramach gospodarczych procedur celnych.

Oferta obejmuje też takie usługi jak:
- obsługa celna Intrastat,
- deklaracja AKC-U,
- doradztwo celne,
- reprezentowanie firm przed organami celnymi.

Więcej informacji o Arko Logistics znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług celnych można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Firma Arko Logistics Agencja Celna s.c. Arkadiusz Parchimowicz Barbara Szulc z lokalizacji: Elbląg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Aktualności

obsługa celna

11.09.2023

Arko Logistics to godna zaufania agencja celna z siedzibą w Elblągu. Naszym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie odprawy celnej dla firm. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać powierzone obowiązki z najwyższą skutecznością i precyzją. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami z różnych regionów i krajów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia wymagań dotyczących odprawy celnej.

odprawa celna

28.07.2023

Arko Logistics to renomowana agencja celna z siedzibą w Elblągu, świadcząca szeroki wachlarz usług związanych z odprawą celna towarów. Nasz zespół ekspertów jest w pełni przygotowany do udzielania profesjonalnych porad w zakresie zgłaszania towarów do odprawy celnej, a także deklarowania wartości towarów w zgłoszeniu celno-skarbowym. Dzięki naszemu wsparciu masz pewność, że Twoje wymagania dotyczące odprawy celnej zostaną spełnione z najwyższą starannością i skutecznością.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń