Centrum Phu Autokomis, autowynajem, parking D.Sienkiewicz

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych.

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Winna 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Phu Autokomis, autowynajem, parking D.Sienkiewicz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy CENTRUM znajduje się w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów osobowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2011 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Dorota Sienkiewicz.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy CENTRUM jest wynajem samochodów. Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi. W naszej ofercie można także znaleźć auta ekskluzywne.

Możemy również zaproponować wynajem auta z polisy ubezpieczeniowej AC i OC. Oprócz tego jesteśmy w stanie zapewnić auto zastępcze.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy CENTRUM.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
Elbląg, elbląski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń