PHU Centrum Andrzej Sienkiewicz

Ekskluzywne auta na wynajem

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Winna 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHU Centrum Andrzej Sienkiewicz
ul. Winna 82-300 Elbląg warmińsko-mazurskie
Telefon
PHU Centrum Andrzej Sienkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy PHU Centrum Andrzej Sienkiewicz w Elbląg
Centrum Phu Autokomis od 2008 roku oferuje wynajem aut. Dodatkowo firma udostępnia parking samochodowy. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Andrzej Sienkiewicz. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Elblągu.
Produkty i usługi
Wynajem aut jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy ulegli kolizji i potrzebują zastępczego auta na czas naprawy. Jest to również dobra opcja dla tych, którzy potrzebują samochodu do przeprowadzki. Takie właśnie usługi zapewnia PHU Centrum. Firma oferuje wynajem aut, który jest w pełni bezpieczny dla klienta. Pracownicy wymagają tylko dowodu osobistego i prawo jazdy, dzięki temu zapewniają minimum formalności. W ramach pomocy po kolizji, firma oferuje auto zastępcze, które jest w pełni pokrywane z polisy ubezpieczeniowej. Oferowane auta są zadbane, nowe i sprawne. Do dyspozycji klientów są auta osobowe oraz dostawcze różnych marek.

Oprócz tego prowadzony jest całodobowy parking. Zainteresowani mają możliwość wykupienia abonamentu i rezerwacji miejsca. Siedziba firmy jest czynna 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, miłą obsługę i profesjonalizm ze strony pracowników przedsiębiorstwa.

W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta w promieniu 50 km od Elbląga. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia siedziby firmy Centrum w Elblągu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń