Geodezja Warmińska. Semczyszyn M.

Geodezja to nasza pasja - już od 2013 roku!

Geodezja
ul. Świetlista 40, 10-709 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geodezja Warmińska. Semczyszyn M.

Informacje

Opis działalności
W firmie Geodezja Warmińska działamy na polskim rynku już od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, a założycielem jest Michał Semczyszyn. Wykonujemy szeroko pojęte usługi związane z geodezją oraz kartografią. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W firmie Geodezja Warmińska działamy prężnie na rynku już od 2013 roku. Naszym głównym obiektem działalności jest świadczenie usług z zakresu obsługi geodezyjno-kartograficznej dla firm, przemysłu, rolników, a także prywatnych inwestorów. Przez lata działalności w sektorze nieustannie szlifowaliśmy nasze umiejętności i poznawaliśmy nowe techniki tak, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowoczesnymi metodami wchodzącymi na rynek.

W zaoferowaniu naszym klientom bogatej oferty pomaga również fakt, że systematycznie aktualizujemy i poszerzamy naszą bazę sprzętową o nowe urządzenia. Gwarantuje to nie tylko więcej czynności, które jesteśmy w stanie wykonać, ale również ich dokładność oraz terminowość.

Obecnie możemy zaoferować usługi geodezyjno-kartograficzne z takich zakresów jak między innymi:

- usługi ogólnogeodezyjne - w tym pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne, a także pomiary inwentaryzacyjne,
- usługi z zakresu geodezji inżynieryjno-przemysłowej - w tym obsługę geodezyjną inwestycji, a także pomiary inżynierskie, jak na przykład badania przemieszczeń, osiadań, czy też odkształceń obiektów przemysłowych,
- usługi z zakresu geodezji urządzeniowo-rolnej, ewidencji gruntów, lokali i budynków - w tym badanie stanów prawnych nieruchomości, a także czynności związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości, czyli na przykład rozgraniczenia, podziały, scalenia, czy też wznowienia granic.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiej wielkości przedsiębiorstwa, a także różnego typu instytucje.

Zapraszamy do zapoznanie się ze szczegółami oferty na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń