Kantory Formela

Kantory
ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 16, 10-601 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
Telefon
500 071 509
Adres korespondencyjny
ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 16, 10-601 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Kantory Formela działa w branży Kantory. Siedziba firmy znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Olsztyn.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 500 071 509 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 10-601 Olsztyn ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 16,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Kantory Formela: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kantory Formela. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Ada
Bardzo dobre ceny, prawdopodobnie najlepsze w Olsztynie.
M
Marzena
Bardzo miła obsługa, bezpiecznie i spokojnie. Bardzo wygodna lokalizacja w Galerii Warmińskiej, można zrobić zakupy i wymienić pieniądze w jednym miejscu.
J
Jerzy
Jako zadowolony od około 5 lat, stały Klient punktu w CH REAL pragnę wyrazić jak najlepszą opinię tego kantoru wymiany walut w Olsztynie. Bardzo miła obsługa i dyskretny, bezpieczny pokój przekonują mnie za każdym razem gdy lecę na wakacje oraz po powrocie ponieważ jak wiadomo nie zawsze uda się wszystko wydać w obcej walucie. POLECAM!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.