Otobus

Komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe na trasach międzynarodowych

Transport samochodowy
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 76/206, 10-450 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
690 617 617
Adres korespondencyjny
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 76/206, 10-450 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Otobus to firma z Olsztyna. Oferuje przewozy pasażerskie na trasach międzynarodowych. Jej właścicielem jest Marek Pasternak, a początki działalności firmy sięgają 2004 roku. Obsługuje przejazdy do kilku państw europejskich.
Produkty i usługi
Otobus zapewnia szybkie, komfortowe i bezpieczne przejazdy osobowe na terenie Europy. Firma dysponuje nowoczesnymi busami, które wymienia co 2 lata i regularnie serwisuje. O bezpieczeństwo pasażerów i terminową jazdę dbają doświadczeni kierowcy. Busy jeżdżą z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, a także pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Oferta przewozów pasażerskich obejmuje:
-busy do Niemiec,
-busy do Holandii,
-busy do Belgii,
-busy do Francji,
-busy do Szwajcarii,
-busy do Austrii.

Przewożeni są pasażerowie oraz transportowane są przesyłki. Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne i firmy szukające transportu dla swoich pracowników. Dla firm przygotowano nie tylko możliwość obsługi przejazdów służbowych, ale również wyjazdów integracyjnych i transferów lotniskowych.

Lista miast z których jeżdżą pojazdy Otobus, jest bardzo długa, dlatego, by w pełni ją poznać, najlepiej wejść na stronę internetową. Można tam również zarezerwować bilet. Dodatkowe informacje dotyczące przejazdów uzyskają Państwo pisząc na podany adres mailowy albo dzwoniąc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń