Jaga Wytwórnia Wafli Truszkowski Zbigniew

Wafle do lodów i rurki waflowe

Produkcja wyrobów cukierniczych
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 77a, 10-449 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 699 864
Może cię zainteresować
Jaga Wytwórnia Wafli Truszkowski Zbigniew

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy liderem na rynku wafli. W ciągu 20 lat naszej działalności niezmiennie pracujemy nad jako naszych produktów. Specjalizujemy się głównie w produkcji rurek waflowych oraz wafli do lodów. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie.
Produkty i usługi
Jesteśmy wiodącym producentem wafli i rurek waflowych. Wspaniały smak, zapach i wygląd to nie tylko zasługa tradycyjnej, oryginalnej receptury, ale także wybitnych umiejętności naszych pracowników. Wysoka jakość naszych produktów mogą potwierdzić liczni odbiorcy zadowoleni z naszych produktów. Obecnie współpracuje z nami blisko 300 hurtowni, cukiernie, lodziarnie z całej Polski i z Państw Unii Europejskiej.

Oferujemy:
- wafle do lodów wytłaczane
- wafle do lodów wysokocukrowe
- rurki waflowe

W związku z dynamicznym rozwojem własnej sieci handlowej jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z Państwem. Nasze wyroby cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród wyrobów piekarskich, co z pewnością pozwala poprawić wyniki sprzedaży w Państwa firmie.

Gwarancja zawsze stabilnych cen, terminowość, szybkiej dostawy na telefon. Proponujemy wysoką jakość, którą odzwierciedla dobra sprzedaż, statystyki i zaufanie Klienta.
Certyfikaty
Nasza firma działa w systemie HACCP

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń