magnes.com.pl Mistral Andrzej Dąbrowski

Internetowa sprzedaż magnesów

Magnesy i elektromagnesy
al. Wojska Polskiego 20A/166, 10-225 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
695 397 441
Adres korespondencyjny
al. Wojska Polskiego 20A/166, 10-225 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się sprzedażą magnesów wysokiej jakości. osoba decyzyjna jest Andrzej Dąbrowski. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie. Działamy od 2006 roku. Wszystkich zainteresowanych kupnem magnesów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprzedażą magnesów od wielu lat. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia i zdobyliśmy zaufanie klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie nasze usługi świadczyć jeszcze lepiej, niż dotychczas. Interesujemy się naszą branżą, wprowadzając nowości do naszej oferty. Jesteśmy jedną z tych firm, które stawiają na rozwój, ponieważ uważamy, że bez niego firma staje się nieatrakcyjna dla klienta – u nas znajdziesz najnowsze rozwiązania i produkty. Prowadzimy sprzedaż przede wszystkim magnesów neodymowych i ferrytowych.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie produkty, jak:
- magnesy neodymowe walcowe,
- magnesy neodymowe płytkowe,
- magnesy neodymowe pierścieniowe,
- magnesy neodymowe z klejem,
- magnesy ferrytowe walcowe,
- magnesy ferrytowe pierścieniowe,
- magnesy ferrytowe płytkowe.

W związku z coraz bardziej popularnymi zabawkami NeoCube, które tworzone są na bazie kulek magnetycznych, rozpoczęliśmy ich sprzedaż. Można układać z nich różnego rodzaju kształty, co ma ogromny, pozytywny wpływ na rozwój kreatywności dziecka. Chociaż nie tylko dzieci znajdą w zabawce coś dla siebie – poza wspaniałym prezentem dla pociechy jest to doskonały gadżet służący do odstresowania się po ciężkim dniu.

Jeżeli poszukujesz doskonale wyposażonego sklepu z magnesami, to właśnie go znalazłeś! Dzięki oferowanym przez nas produktom ozdobisz swoja lodówkę lub inne elementy wyposażenia domu, nadając im niepowtarzalny charakter.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Magnes.com.pl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń