magnes.com.pl Mistral Andrzej Dąbrowski

Internetowa sprzedaż magnesów

Magnesy i elektromagnesy
al. Wojska Polskiego 20A/166, 10-225 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 397 441
magnes.com.pl Mistral Andrzej Dąbrowski

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się sprzedażą magnesów wysokiej jakości. osoba decyzyjna jest Andrzej Dąbrowski. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie. Działamy od 2006 roku. Wszystkich zainteresowanych kupnem magnesów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprzedażą magnesów od wielu lat. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia i zdobyliśmy zaufanie klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie nasze usługi świadczyć jeszcze lepiej, niż dotychczas. Interesujemy się naszą branżą, wprowadzając nowości do naszej oferty. Jesteśmy jedną z tych firm, które stawiają na rozwój, ponieważ uważamy, że bez niego firma staje się nieatrakcyjna dla klienta – u nas znajdziesz najnowsze rozwiązania i produkty. Prowadzimy sprzedaż przede wszystkim magnesów neodymowych i ferrytowych.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie produkty, jak:
- magnesy neodymowe walcowe,
- magnesy neodymowe płytkowe,
- magnesy neodymowe pierścieniowe,
- magnesy neodymowe z klejem,
- magnesy ferrytowe walcowe,
- magnesy ferrytowe pierścieniowe,
- magnesy ferrytowe płytkowe.

W związku z coraz bardziej popularnymi zabawkami NeoCube, które tworzone są na bazie kulek magnetycznych, rozpoczęliśmy ich sprzedaż. Można układać z nich różnego rodzaju kształty, co ma ogromny, pozytywny wpływ na rozwój kreatywności dziecka. Chociaż nie tylko dzieci znajdą w zabawce coś dla siebie – poza wspaniałym prezentem dla pociechy jest to doskonały gadżet służący do odstresowania się po ciężkim dniu.

Jeżeli poszukujesz doskonale wyposażonego sklepu z magnesami, to właśnie go znalazłeś! Dzięki oferowanym przez nas produktom ozdobisz swoja lodówkę lub inne elementy wyposażenia domu, nadając im niepowtarzalny charakter.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Magnes.com.pl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń