Fast Spedition Pl Danuta Węgłowska

Skorzystaj z naszych usług transportowych na terenie kraju i zagranicy.

Spedycja
ul. Augustowska 34/2, 10-683 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 327 406
Adres korespondencyjny
ul. Augustowska 34/2, 10-683 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Fast Spedition Pl znajduje się w Olsztynie. Właścicielem jest Danuta Węgłowska. Jesteśmy firmą spedycyjną, uczestniczymy w przewozie rzeczy zarówno krajowym, jak i międzynarodowym.
Produkty i usługi
Firma Fast Spedition Pl zapewnia usługi spedycyjne i transportowe na terenie kraju i zagranicy. Nasi doświadczeni kierowcy sprostają każdemu zleceniu związanego z przewozem towarów, nawet tych wymagających szczególnej ostrożności i odpowiednich warunków chłodniczych, takimi jak żywność, leki, mrożonki czy nabiał.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ każdy transport wymaga innych warunków przewozu zależnych od zawartości przesyłki. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma przewoźnikami z Unii Europejskiej, których poddajemy wstępnej weryfikacji. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wybierać odpowiednie pojazdy, które mogą transportować produkty w różnych zakresach temperaturowych.

Do naszej oferty można również zaliczyć:
- przewozy ładunków cało-pojazdowych
- przewozy ładunków częściowych i drobnicowych
- przewóz towarów i wyrobów bez ograniczeń ilościowych i wielkościowych
- udzielanie porad dotyczących spedycji jako procesu
- kompleksowa usługa celna

Dbamy pieczołowicie o wszelkie zagadnienia prawne. Posiadamy liczne zezwolenia i certyfikaty. Do najważniejszych z nich należy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Doradzimy w każdej sprawie i odpowiemy na wszelkie pytania. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń