Damir Sp. Z O.O. Sp. K.

Wieloletnie, bogate doświadczenie techniczne

Systemy i usługi telekomunikacyjne
ul. Bałtycka 47A, 10-175 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Damir Sp. Z O.O. Sp. K.
ul. Bałtycka 47A, 10-175 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Damir Sp. Z O.O. Sp. K.

Informacje

Opis działalności firmy Damir Sp. Z O.O. Sp. K. w Olsztyn
W Firmie Damir zajmujemy się budową instalacji teletechnicznych w obiektach już od 2017 roku. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Damir działamy prężnie już od niemal pół dekady. Wieloletnie, bogate doświadczenie techniczne wykorzystujemy, wykonując liczne projekty budowlane systemów teletechnicznych i instalacji elektrycznych. Bogata lista referencyjna naszego przedsiębiorstwa w zakresie projektowym i wykonawczym zawiera między innymi największe obiekty powstałe w ostatnich latach nie tylko w Olsztynie i województwie, a także poza nim.

Dla współpracy z elementami, których miejsce montażu jest poza budynkiem oraz dla połączenia kablowego pomiędzy budynkami jak również dla przyłączy dostarczających sygnały od odpowiednich operatorów, budujemy kanalizację kablową zarówno dla kabli miedzianych jak i światłowodowych.

Od początku działalności zajmowaliśmy się produkcją urządzeń elektronicznych. Do dnia dzisiejszego w naszej ofercie znajdują się regulatory oświetlenia dużej mocy. Głównymi odbiorcami regulatorów są fermy drobiu.

Zakres naszych usług obejmuje:

- Instalacje Okablowania Strukturalnego,
- Systemy Sygnalizacji Pożaru,
- Dźwiękowe Systemy Ostrzegania,
- Systemy Telewizji Dozorowej,
- Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu,
- Systemy Oddymiania i Napowietrzania,
- Instalacje Elektryczne,
- Inteligentne budynki - systemy KNX/EIB.

Przyszłość naszego przedsiębiorstwa wiążemy z kontynuacją obecnego profilu działalności, sprzedając usługi na najwyższym poziomie jakościowym.

Natomiast identyfikacja znaczących aspektów środowiskowych pozwolą nam wypracować właściwą politykę ekologiczną zakładu, której celem jest oszczędność materiałów i surowców oraz dbałość o środowisko w procesie produkcji.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń