"Gastro" Firma Handlowa Zakład Elektromechaniczny

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Barczewskiego 26 /5, 10-061 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne. "Gastro" Firma Handlowa Zakład Elektromechaniczny ma swoją siedzibę w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.
Pracownicy "Gastro" Firma Handlowa Zakład Elektromechaniczny udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: greczko1@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez "Gastro" Firma Handlowa Zakład Elektromechaniczny to ul. Barczewskiego 26 /5, 10-061 Olsztyn. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że "Gastro" Firma Handlowa Zakład Elektromechaniczny poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.