Technika Grzewcza Andrzej Brzozowski

Serwis i naprawa kotłów gazowych i olejowych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Boenigka 44/19, 10-686 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Technika Grzewcza Andrzej Brzozowski

Informacje

Opis działalności
W Firmie Andrzeja Brzozowskiego zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie techniki grzewczej już od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Andrzeja Brzozowskiego działamy już od półtorej dekady. Specjalizujemy się w kompleksowym serwisowaniu urządzeń grzewczych takich jak kotły gazowe i olejowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznym szkoleniom w firmach, z którymi przedsiębiorstwo współpracuje, lista oferowanych usług jest szeroka.

Wykonujemy pierwsze uruchomienie nowo zainstalowanych urządzeń grzewczych, w ofercie znajduje się także konserwacja i przeglądy okresowe kotłów gazowych i olejowych. Przeprowadzamy naprawy kotłów, usuwamy wszelkie usterki i awarie zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu.

Obsługujemy urządzenia takich marek jak:

- Brotje,
- Buderus,
- De Dietrich,
- Weishaupt,
- Giersch.

Warto wspomnieć, iż w naszej ofercie znajduje się również montaż i modernizacja automatyki sterującej, odbiór kotłowni przez Urząd Dozoru Technicznego, a nawet naprawa palników gazowych i olejowych, w tym regulacja i analiza spalin.

Posiadamy specjalną ofertę skierowaną do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych tj. stałą obsługę kotłowni osiedlowych w oparciu o podpisaną umowę (serwis 24h)

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń