"Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz

Kwiaciarnie
ul. Gałczyńskiego 1 /9, 10-089 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(89) 534 94 58
Adres korespondencyjny
ul. Gałczyńskiego 1 /9, 10-089 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

"Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz działa w branży Kwiaciarnie. Siedziba firmy znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Olsztyn.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (89) 534 94 58
Jeśli chcesz nawiązać z "Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 10-089 Olsztyn ul. Gałczyńskiego 1 /9,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Agata
Super obsługa, profesjonalna robota kupuję wiązanki, bukiety na różne okazje i nigdy się nie zawiodłam, zawsze są wyjątkowe- gorąco polecam!!!
E
W
Ewa W
Profesjonalne piękne bukiety i trwale. Miła, godna zaufania obsługa. Korzystam od kilku lat i nie planuję tego zmienić. Polecam!
P
Paweł
Super kwiaciarnia, polecam gorąco. Piękne kwiaty, świeże pomysły i wykonanie na najwyższym poziomie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.