Zadworny Assistance - wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. gen. Hallera 7/4, 10-693 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(7 opinii) napisz opinię
Zadworny Assistance - wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Informacje

Opis działalności
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu krótko i długoterminowego. Wynajem - wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy także usługi związane z wynajmem aut z OC sprawcy kolizji za darmo na czas naprawy samochodu. BUSY DOSTAWCZE od h1l1 do h4l4, ceny od 69 zł brutto za dobę. Przewóz osób POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA. Zapraszamy do kontaktu tel. 502 604 473 lub 531 726 598.
Produkty i usługi
Zajmujemy się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych. Wypożyczamy je zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. Obsługujemy lotniska Szymany i Modlin. Zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i firm. Usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Ponadto wypożyczamy auta z OC sprawcy kolizji. Wysyłamy pomoc drogową na miejsce kolizji czy wypadku. Zapewniamy wsparcie naszego rzeczoznawcy.

Wynajmujemy pojazdy marek takich jak BMW, Hyundai, Ford, Mercedes czy też Fiat i Volkswagen. Klienci mogą wynająć Ducato, Opel, Peugeot i Renault oraz wiele innych.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH:
- wynajem aut osobowych,
- wynajem aut dostawczych,
- wynajem limuzyny,
- wynajem kombi,
- wynajem SUV.

Proponujemy auta osobowe takie jak m.in.:
- Ford Fiesta,
- Ford Focus,
- Hyundai i35,
- Renault Megane.

Mamy w ofercie auta dostawcze takie jak Fiat Doblo, Fiat Ducato, Peugot Boxer. Wynajmujemy też przyczepki. Z limuzyn oferujemy BMW GT.

Oferujemy także nasz parking strzeżony przez 24h.
Auta dostarczamy bezpłatnie na terenie Olsztyna. Dostarczenie lub odebranie auta w inne lokalizacje jest płatne. Posiadamy OC przewoźnika.

Zapraszamy.
Certyfikaty
Naszym klientom zapewniamy najlepsze auta – dysponujemy nowoczesną flotą, którą stale rozbudowujemy. Gwarantujemy najwyższy standard oraz profesjonalną obsługę całego procesu wynajmu. Posiadamy aktualny pakiet ubezpieczeń wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) oraz wymagane licencje i certyfikaty uprawniające m.in. do międzynarodowego przewozu osób. Nasze auta przechodzą regularne przeglądy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lidzbarski, mrągowski, nidzicki, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, szczycieński

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
R
Roman
Fajne ceny wynajmu, polecam.
F
M
Filipek Maro
Kiedy miałem wypadek, skorzystałem z ich usług, jeździłem wypożyczonym od nich autem przez 2 tygodnie i byłem zadowolony.
F
Franciszek
Wynajmują nowe i sprawne auta, polecam.
L
Lidia
Rzeczoznawca zjawił się na miejscu kolizji, firma Zadworny Assistance zapewniła mi też samochód z OC sprawcy kolizji. Super!
R
Robert_Kulig
Oferują na wypożyczenie nowe i ładne samochody, w pełni sprawne. Korzystałem z ich oferty już kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony.
A
Arkadiusz
Nie mam zastrzeżeń co do ich usług, wynająłem od nich Forda Fiestę kiedy moje auto się zepsuło. Cena wynajmu była naprawdę w porządku.
K
Krzysiek
Polecam tę wypożyczalnię aut, oferują świetne warunki wynajmu. W ofercie mają wiele ładnych i nowych aut osobowych i dostawczych, super.