Geoxx

Projekty geologiczne, wiercenie geotechniczne

ul. kard. Hozjusza 11, 11-041 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 493 504
Geoxx

Informacje

Opis działalności
Geoxx świadczy usługi geodezyjne i geotechniczne. Siedziba znajduje się w Olsztynie. Okręg działalności firmy to Olsztyn i obszar w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od miasta.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje szereg usług w zakresie geologii. W ich zakres wchodzi geotechnika, geologia inżynierska, geologia złożowa oraz hydrogeologia. Zapewniamy nadzór geologiczny na budowach. Ta usługa obejmuje kontrole nasypów budowlanych, opinie geotechniczne ustalające warunki posadowiania obiektów budowlanych i odbiory budowlane gruntów. Posiadamy niezbędne uprawnienia geologiczne, które zezwalają na sprawowanie dozoru geologicznego. Mamy także uprawnienia wydane przez Ministra Środowiska do sporządzania projektów i dokumentacji geologicznych.

Wykonujemy też badania geologiczne i geotechniczne. Świadczymy usługi na potrzeby realizacji projektów budowlanych, które wymagają uprawnień geologicznych. Udzielamy informacji na temat warunków gruntowo-wodnych, dzięki czemu inwestorzy mogą uniknąć podwyższenia kosztów realizacji danej inwestycji. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, biur projektów, developerów i firm oraz przedsiębiorstw budowlanych.

Oferta usług:
- projekty geologiczne,
- wiercenie geotechniczne,
- dokumentacja geotechniczna i geologiczna,
- dokumentacja hydrogeologiczna,
- dokumentacja złożowa,
- projekty pod pompy ciepła,
- projektowanie i dokumentowanie studni,
- modelowanie przepływu wód,
- operaty wodno-prawne.

Nasza ekipa przeprowadza badania zanieczyszczeń gruntu i jego rezystywności. Służy radą w zakresie przygotowania podłoża pod fundamenty. Oblicza stateczność skarpy i wykonuje sondowanie gruntu różnymi metodami.

Zapewniamy rzetelne wsparcie na etapie prac projektowych i realizacji inwestycji, a także eksploatacji. Działamy z zaangażowaniem i precyzją, zapewniamy terminową realizację usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń