PROD-REG Narzędzia Do Obróbki Drewna

Narzędzia
Kazimierza Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
739 094 510
Adres korespondencyjny
Kazimierza Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo PROD-REG jest zlokalizowana w Olsztynie. Zajmujemy się produkcją oraz regeneracją frezów ścinowych HSS i HM do obróbki drewna. Jako doświadczony producent frezów ścinowych możemy zagwarantować Państwu zarówno wysoką jakość naszych produktów oraz ich dużą wytrzymałość. Produkujemy frezy różnego rodzaju do najróżniejszych zastosowań. Zajmujemy się także regeneracją oraz naprawami narzędzi do obróbki drewna.
Produkty i usługi
Jesteśmy obecni na rynku od ponad czterech lat, w który trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Oferta nasza skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
Proponujemy Państwu między innymi:

Regeneracje pił tarczowych,
Felcowanie drzwi,
Obróbkę drewna klejonego,
Ostrzenie frezów.

Dominującą w naszej firmie dziedziną mimo wszystko jest jednak produkcja frezów. Produkujemy frezy HSS i HM. Wytwarzamy także frezy do obróbki drewna litego czy też frezy nasadzane do drewna. Dodatkowo proponujemy także frezy z ostrzami ze stali szybkotnącej oraz frezy z nakładkami węglika spiekanego. Na specjalne zamówienia podejmujemy się również produkcji frezów według indywidualnych projektów. Niestandardowe frezy ścinowe, podobnie jak wszystkie inne to nasza specjalność. Oferujemy także wzory listew boazeryjnych.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę na temat obróbki drewna oraz duże doświadczenie przy produkcji frezów są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Nie boimy się nowych wyzwań i zawsze chętnie podejmujemy się trudnych zleceń, szczególnie jeśli chodzi o nietypowe frezy. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe